Having trouble trying to find the right product? Chat with our scientists below - we're here to help!
272 results for "Oncostatin M/OSM Antibodies" in 产品
Oncostatin M/OSM Antibodies
R&D Systems offers high quality Oncostatin M/OSM antibodies from R&D Systems, and Novus Biologicals brands. Our Oncostatin M/OSM antibodies have been validated in multiple research applications, including Immunohistochemistry, Western Blot, ELISA, ELISA Capture, ELISA Detection, and more. These antibodies are reactive in Human, Mouse, Rat, and Mouse (Negative). Our catalog includes anti-Oncostatin M/OSM monoclonal, polyclonal, and recombinant monoclonal antibodies.
Choose the anti-Oncostatin ...
| Reactivity: | Mouse |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB, B/N |
(7)
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #17001 |
| Applications: | WB, ELISA(Cap), B/N |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Mouse |
| Details: | Rat IgG2B Monoclonal Clone #824157 |
| Applications: | B/N |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, B/N, Flow, CyTOF-ready |
Conjugate
Catalog #
Loading...
Recombinant Monoclonal Antibody
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #8O8K9 |
| Applications: | IHC, WB, ELISA, ICC/IF |
(4)
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #17022 |
| Applications: | B/N, Flow, CyTOF-ready |
(2)
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, ELISA(Det), Flow |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, B/N |
Loading...
| Reactivity: | Mouse |
| Details: | Rat IgG2A Monoclonal Clone #157210 |
| Applications: | WB |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #OTI2B6 |
| Applications: | IHC, WB |
(2)
Conjugate
Catalog #
Forumulation
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse (Negative) |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #17001.31 |
| Applications: | IHC, WB, ELISA, B/N |
Conjugate
Catalog #
Loading...
Recombinant Monoclonal Antibody
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #JE40-04 |
| Applications: | IHC, WB |
(2)
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #OTI2B6 |
| Applications: | IHC, WB |
(2)
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Mouse |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | WB |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, B/N, Flow, CyTOF-ready |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, B/N, Flow, CyTOF-ready |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, B/N, Flow, CyTOF-ready |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, B/N, Flow, CyTOF-ready |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, B/N, Flow, CyTOF-ready |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, B/N, Flow, CyTOF-ready |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, B/N, Flow, CyTOF-ready |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, B/N, Flow, CyTOF-ready |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Mouse |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB, B/N |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Mouse |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB, B/N |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Mouse |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB, B/N |
Conjugate
Catalog #
Loading...