Having trouble trying to find the right product? Chat with our scientists below - we're here to help!
247 results for "adenosine-a2a-r" in 产品
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2B Monoclonal Clone #599743 |
| Applications: | Flow, CyTOF-ready |
(2)
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2B Monoclonal Clone #826037 |
| Applications: | Flow |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat, Porcine, Canine, +3 More |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #7F6-G5-A2 |
| Applications: | IHC, WB, Flow, ICC/IF, CyTOF-ready |
(16)
Conjugate
Catalog #
Forumulation
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat, Canine |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB, Flow, ICC/IF, Simple Western, + 1 More |
(7)
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat, Porcine, Canine, +3 More |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #7F6-G5-A2 |
| Applications: | IHC, WB, Flow, ICC/IF, CyTOF-ready |
(10)
Conjugate
Catalog #
Forumulation
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC |
(6)
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #599717 |
| Applications: | Flow |
Conjugate
Catalog #
Loading...
Recombinant Monoclonal Antibody.
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #599717R |
| Applications: | Flow, CyTOF-ready |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human |
Loading...
| Reactivity: | Mouse |
Loading...