Having trouble trying to find the right product? Chat with our scientists below - we're here to help!
140 results for "CD11a/CD18 Antibodies" in 产品
CD11a/CD18 Antibodies
R&D Systems offers high quality CD11a/CD18 antibodies from Novus Biologicals brand. Our CD11a/CD18 antibodies have been validated in multiple research applications, including Immunohistochemistry, ELISA, Block/Neutralize, Flow Cytometry, Immunoprecipitation, and more. These antibodies are reactive in Human, Mouse, Porcine, Alpaca, Bison, and more. Our catalog includes anti-CD11a/CD18 monoclonal, and recombinant monoclonal antibodies.
Choose the anti-CD11a/CD18 antibodies best suited for your ...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Kappa Monoclonal Clone #hu1124 (Efalizumab) |
| Applications: | IHC, B/N, Flow, CyTOF-ready |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Human IgG1 kappa Monoclonal Clone #hu1124 (Efalizumab) |
| Applications: | IHC, B/N, Flow |
Loading...
| Reactivity: | Human, Bison, Bovine, Canine, Equine, +3 More |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #HUH73A |
| Applications: | Flow |
Loading...
| Reactivity: | Human, Alpaca, Bison, Bovine, Canine, +7 More |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #BAQ30A |
| Applications: | Flow |
Loading...
| Reactivity: | Human, Porcine, Bison, Bovine, Feline, +2 More |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #HUH82A |
| Applications: | Flow |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #24 |
| Applications: | IHC, ELISA, Flow, IP, Func |
Loading...
| Reactivity: | Alpaca, Llama |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #LT48A |
| Applications: | Flow |
Loading...
| Reactivity: | Mouse |
| Details: | Rat IgG2A Monoclonal Clone #GT0011 |
| Applications: | Flow |
Loading...
CD11a/CD18 Antibody - Humanized, (Research Grade efalizumab Biosimilar) - Low Endotoxin, Azide and BSA Free
Catalog #:
NBP3-28526
| Reactivity: | Human |
| Details: | Human IgG1 Monoclonal |
| Applications: | ELISA, Flow, Func |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Human IgG2 Monoclonal |
| Applications: | ELISA, Flow, Func |
Loading...
| Reactivity: | Equine |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #H20A |
| Applications: | Flow |
Loading...
| Reactivity: | Porcine |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #MUC76A |
| Applications: | Flow |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Kappa Monoclonal Clone #hu1124 (Efalizumab) |
| Applications: | IHC, B/N, Flow, CyTOF-ready |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Kappa Monoclonal Clone #hu1124 (Efalizumab) |
| Applications: | IHC, B/N, Flow, CyTOF-ready |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Kappa Monoclonal Clone #hu1124 (Efalizumab) |
| Applications: | IHC, B/N, Flow, CyTOF-ready |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Kappa Monoclonal Clone #hu1124 (Efalizumab) |
| Applications: | IHC, B/N, Flow, CyTOF-ready |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Human IgG1 kappa Monoclonal Clone #hu1124 (Efalizumab) |
| Applications: | IHC, B/N, Flow |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Human IgG1 kappa Monoclonal Clone #hu1124 (Efalizumab) |
| Applications: | IHC, B/N, Flow |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Human IgG1 kappa Monoclonal Clone #hu1124 (Efalizumab) |
| Applications: | IHC, B/N, Flow |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Human IgG1 kappa Monoclonal Clone #hu1124 (Efalizumab) |
| Applications: | IHC, B/N, Flow |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Human IgG1 kappa Monoclonal Clone #hu1124 (Efalizumab) |
| Applications: | IHC, B/N, Flow |
Loading...
CD11a/CD18 Antibody [CoraFluor™ 1] - (Research Grade efalizumab Biosimilar)
Catalog #:
NBP3-28526CL1
| Reactivity: | Human |
| Details: | Human IgG1 Monoclonal |
| Applications: | ELISA, Flow, Func |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Human IgG2 Monoclonal |
| Applications: | ELISA, Flow, Func |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Kappa Monoclonal Clone #hu1124 (Efalizumab) |
| Applications: | IHC, B/N, Flow, CyTOF-ready |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Kappa Monoclonal Clone #hu1124 (Efalizumab) |
| Applications: | IHC, B/N, Flow, CyTOF-ready |
Loading...