Having trouble trying to find the right product? Chat with our scientists below - we're here to help!
418 results for "complement-component-c5a-r1" in 产品
Complement Component C5aR1 Antibody (G2-anti-C5aR) - Humanized - Low Endotoxin, Azide and BSA Free
Catalog #:
NBP3-28050
Recombinant Monoclonal Antibody
| Reactivity: | Human |
| Details: | Human IgG4 Monoclonal Clone #G2-anti-C5aR |
| Applications: | ELISA, Flow, Func |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #347234 |
| Applications: | IHC, Flow, ICC/IF, CyTOF-ready |
(3)
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #347214 |
| Applications: | B/N, Flow, CyTOF-ready |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Mouse |
| Details: | Rat IgG2B Monoclonal Clone #583837 |
| Applications: | Flow, CyTOF-ready |
Conjugate
Catalog #
Loading...
Recombinant Monoclonal Antibody
| Reactivity: | Human, Bovine, Ferret, Rabbit |
| Details: | Rabbit IgG Kappa Monoclonal Clone #S5/1 |
| Applications: | WB, ELISA, B/N, Flow, ICC/IF, + 1 More |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #P12/1 |
| Applications: | IHC, WB, Flow |
(2)
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human |
Loading...
| Reactivity: | Mouse |
Loading...
Recombinant Monoclonal Antibody
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Kappa Monoclonal Clone #32-G1 |
| Applications: | WB, ICC/IF |
(2)
Conjugate
Catalog #
Loading...
Recombinant Monoclonal Antibody
| Reactivity: | Human, Bovine, Ferret, Rabbit |
| Details: | Mouse IgG2a Kappa Monoclonal Clone #S5/1 |
| Applications: | WB, ELISA, B/N, Flow, IP |
Conjugate
Catalog #
Loading...