Having trouble trying to find the right product? Chat with our scientists below - we're here to help!
70 results for "dopamine-d5-r-drd5" in 产品
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #889040 |
| Applications: | IHC |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #889022 |
| Applications: | Flow, CyTOF-ready |
Loading...
| Reactivity: | Human |
Loading...
| Reactivity: | Human, Rat |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit Polyclonal |
| Applications: | WB |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Sensitivity: | 0.19 ng/mL |
| Assay Range: | 0.31 - 20 ng/mL |
| Applications: | ELISA |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Applications: | WB |
Loading...
| Alternate Names: | (R)-(+)-SCH 23390 hydrochloride |
| Chemical Name: | (R)-(+)-7-Chloro-8-hydroxy-3-methyl-1-phenyl-2,3,4,5-tetrahydro-1H-3-benzazepine hydrochloride |
| Purity: | ≥98% |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #889022 |
| Applications: | Flow |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #889022 |
| Applications: | Flow |
Loading...