Having trouble trying to find the right product? Chat with our scientists below - we're here to help!
358 results for "Erythropoietin/EPO Antibodies" in 产品
Erythropoietin/EPO Antibodies
R&D Systems offers high quality Erythropoietin/EPO antibodies from R&D Systems, and Novus Biologicals brands. Our Erythropoietin/EPO antibodies have been validated in multiple research applications, including Immunohistochemistry, Western Blot, ELISA, ELISA Capture, ELISA Detection, and more. These antibodies are reactive in Human, Mouse, Rat, Porcine, Avian - Chicken, and more. Our catalog includes anti-Erythropoietin/EPO monoclonal, polyclonal, and recombinant monoclonal antibodies.
Choose the ...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #AE7A5 |
| Applications: | WB, AP |
(7)
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB, B/N |
(2)
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #9C21D11 |
| Applications: | B/N |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #AE7A5 |
| Applications: | WB |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Mouse |
| Details: | Rat IgG2A Monoclonal Clone #148438 |
| Applications: | B/N |
(3)
Conjugate
Catalog #
Loading...