Having trouble trying to find the right product? Chat with our scientists below - we're here to help!
45 results for "FDFT1 Antibodies" in 产品
FDFT1 Antibodies
R&D Systems offers high quality FDFT1 antibodies from Novus Biologicals brand. Our FDFT1 antibodies have been validated in multiple research applications, including Immunohistochemistry, Western Blot, ELISA, Flow Cytometry, Immunocytochemistry/ Immunofluorescence, and more. These antibodies are reactive in Human, Mouse, Rat, Bovine, Monkey, and more. Our catalog includes anti-FDFT1 monoclonal, polyclonal, and recombinant monoclonal antibodies.
Choose the anti-FDFT1 antibodies best suited for ...
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat, Monkey, Primate |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI2F10 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF |
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat, Monkey, Primate |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI2F10 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #10H12 |
| Applications: | IHC, WB, ELISA |
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #SR1832 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF, IP |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB |
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #4W10J4 |
| Applications: | WB |
Loading...
| Reactivity: | Human, Bovine |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | WB |
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #23GB5390 |
| Applications: | WB, Flow, ICC/IF |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, IP |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #24GB5650 |
| Applications: | WB, Flow, ICC/IF |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG Polyclonal |
| Applications: | WB |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2a Kappa Monoclonal Clone #3C2 |
| Applications: | WB, ELISA |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IP |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2B Monoclonal Clone #24GB5645 |
| Applications: | WB, Mycoplasma |
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat, Monkey, Primate |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI2F10 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF |
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat, Monkey, Primate |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI2F10 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF |
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat, Monkey, Primate |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI2F10 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF |
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat, Monkey, Primate |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI2F10 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF |
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat, Monkey, Primate |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI2F10 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF |
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat, Monkey, Primate |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI2F10 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF |
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat, Monkey, Primate |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI2F10 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF |
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat, Monkey, Primate |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI2F10 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF |
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat, Monkey, Primate |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI2F10 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF |
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat, Monkey, Primate |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI2F10 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF |
Loading...