320 results for "Herpes Simplex Virus 1 Antibodies" in 产品
Herpes Simplex Virus 1 Antibodies
R&D Systems offers high quality Herpes Simplex Virus 1 antibodies from Novus Biologicals brand. Our Herpes Simplex Virus 1 antibodies have been validated in multiple research applications, including Immunohistochemistry, Western Blot, ELISA, Immunocytochemistry/ Immunofluorescence, and Immunoprecipitation. These antibodies are reactive in Primate - Macaca mulatta (Rhesus Macaque), Viral, and Virus. Our catalog includes anti-Herpes Simplex Virus 1 monoclonal, polyclonal, and recombinant ...
| Reactivity: | Virus |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, ELISA, ICC/IF, IP |
| Reactivity: | Virus |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC |
| Reactivity: | Virus |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC |
| Reactivity: | Viral |
| Details: | Mouse IgG2B Monoclonal Clone #T111 |
| Applications: | ELISA, ICC/IF |
| Reactivity: | Viral |
| Details: | Mouse IgG2B Monoclonal Clone #T96 |
| Applications: | WB, ELISA, ICC/IF |
| Reactivity: | Virus |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC |
Recombinant Monoclonal Antibody
| Reactivity: | Virus |
| Details: | Mouse IgG1 kappa Monoclonal Clone #HSV1/1934 |
| Applications: | IHC |
| Reactivity: | Virus |
| Details: | Mouse IgG1 kappa Monoclonal Clone #HSVI/2095 |
| Applications: | IHC |
| Reactivity: | Virus |
| Details: | Mouse IgG1 kappa Monoclonal Clone #HSVI/2045 |
| Applications: | WB |
| Reactivity: | Virus |
| Details: | Mouse IgG1 kappa Monoclonal Clone #10A3 |
| Applications: | IHC |
| Reactivity: | Virus |
| Details: | Mouse IgG1 kappa Monoclonal Clone #HSVI/2095 |
| Applications: | IHC |
| Reactivity: | Virus |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC |
| Reactivity: | Virus |
| Details: | Mouse IgG1 kappa Monoclonal Clone #10A3 |
| Applications: | IHC |
Recombinant Monoclonal Antibody
| Reactivity: | Virus |
| Details: | Mouse IgG1 kappa Monoclonal Clone #HSV1/1934 |
| Applications: | IHC |
| Reactivity: | Virus |
| Details: | Mouse IgG1 kappa Monoclonal Clone #HSVI/2045 |
| Applications: | WB |
Recombinant Monoclonal Antibody
| Reactivity: | Virus |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #HSV1/4055R |
| Applications: | IHC |
Recombinant Monoclonal Antibody
| Reactivity: | Virus |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #HSV1/4055R |
| Applications: | IHC |
Recombinant Monoclonal Antibody
| Reactivity: | Virus |
| Details: | Rabbit IgG Kappa Monoclonal Clone #HSVI/8375R |
| Applications: | IHC |
Recombinant Monoclonal Antibody
| Reactivity: | Virus |
| Details: | Rabbit IgG Kappa Monoclonal Clone #HSVI/8375R |
| Applications: | IHC |
| Reactivity: | Virus |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #LP13 |
| Applications: | WB, IP |
| Reactivity: | Virus |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, ELISA, ICC/IF, IP |
| Reactivity: | Virus |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #LP13 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF, IP |
| Reactivity: | Virus |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #LP13 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF, IP |
| Reactivity: | Virus |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #LP13 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF, IP |
| Reactivity: | Virus |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #LP13 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF, IP |