Having trouble trying to find the right product? Chat with our scientists below - we're here to help!
85 results for "HIBCH" in 产品
HIBCH Products
Beta-hydroxyisobutyryl-CoA hydrolase (EC 3.1.2.4) is responsible for the specific hydrolysis of HIBYL-CoA, a valine catabolite, as well as the hydrolysis of beta-hydroxypropionyl-CoA, an intermediate in a minor pathway of propionate metabolism.(supplied by OMIM)
| Reactivity: | Human, Canine |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI3H5 |
| Applications: | IHC, WB, Flow |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF, Mycoplasma |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF |
Loading...
| Reactivity: | Human, Canine |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI3H5 |
| Applications: | IHC, WB, Flow, CyTOF-ready |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB, IP |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF |
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, ICC/IF |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | WB |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Applications: | WB |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Source: | E. coli |
| Applications: | PAGE |
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #24GB13045 |
| Applications: | WB, Mycoplasma |
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #24GB13040 |
| Applications: | WB, Mycoplasma |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Source: | E. coli |
| Applications: | AC |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Source: | E. coli |
| Applications: | AC |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Source: | E. coli |
| Applications: | AC |
Loading...
| Reactivity: | Human, Canine |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI3H5 |
| Applications: | IHC, WB, Flow |
Loading...
| Reactivity: | Human, Canine |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI3H5 |
| Applications: | IHC, WB, Flow, CyTOF-ready |
Loading...
| Reactivity: | Human, Canine |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI3H5 |
| Applications: | IHC, WB, Flow |
Loading...
| Reactivity: | Human, Canine |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI3H5 |
| Applications: | IHC, WB, Flow |
Loading...
| Reactivity: | Human, Canine |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI3H5 |
| Applications: | IHC, WB, Flow |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB, IP |
Loading...
| Reactivity: | Human, Canine |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI3H5 |
| Applications: | IHC, WB, Flow |
Loading...
| Reactivity: | Human, Canine |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI3H5 |
| Applications: | IHC, WB, Flow |
Loading...
| Reactivity: | Human, Canine |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI3H5 |
| Applications: | IHC, WB, Flow |
Loading...
| Reactivity: | Human, Canine |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI3H5 |
| Applications: | IHC, WB, Flow |
Loading...