Having trouble trying to find the right product? Chat with our scientists below - we're here to help!
78 results for "HIC2 Antibodies" in 产品
HIC2 Antibodies
R&D Systems offers high quality HIC2 antibodies from Novus Biologicals brand. Our HIC2 antibodies have been validated in multiple research applications, including Immunohistochemistry, Western Blot, ELISA, Flow Cytometry, Immunocytochemistry/ Immunofluorescence, and more. These antibodies are reactive in Human, and Mouse. Our catalog includes anti-HIC2 monoclonal, and polyclonal antibodies.
Choose the anti-HIC2 antibodies best suited for your needs by reviewing citations, validation images, ...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #PCRP-HIC2-1B1 |
| Applications: | ELISA, Flow, ICC/IF, IP, MA |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #PCRP-HIC2-1B1 |
| Applications: | ELISA, Flow, ICC/IF, IP, MA |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, ICC/IF |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | ICC/IF, ChIP |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, ELISA |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2B Monoclonal Clone #PCRP-HIC2-2F8 |
| Applications: | ELISA, Flow, ICC/IF, IP |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2B Monoclonal Clone #PCRP-HIC2-2F8 |
| Applications: | ELISA, Flow, ICC/IF, IP |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #PCRP-HIC2-1B1 |
| Applications: | ELISA, Flow, ICC/IF, IP, MA |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #PCRP-HIC2-1B1 |
| Applications: | ELISA, Flow, ICC/IF, IP, MA |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #PCRP-HIC2-1B1 |
| Applications: | ELISA, Flow, ICC/IF, IP, MA |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #PCRP-HIC2-1B1 |
| Applications: | ELISA, Flow, ICC/IF, IP, MA |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #PCRP-HIC2-1B1 |
| Applications: | ELISA, Flow, ICC/IF, IP, MA |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2B Monoclonal Clone #PCRP-HIC2-2F8 |
| Applications: | ELISA, Flow, ICC/IF, IP |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2B Monoclonal Clone #PCRP-HIC2-2F8 |
| Applications: | ELISA, Flow, ICC/IF, IP |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2B Monoclonal Clone #PCRP-HIC2-2F8 |
| Applications: | ELISA, Flow, ICC/IF, IP |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2B Monoclonal Clone #PCRP-HIC2-2F8 |
| Applications: | ELISA, Flow, ICC/IF, IP |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2B Monoclonal Clone #PCRP-HIC2-2F8 |
| Applications: | ELISA, Flow, ICC/IF, IP |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #PCRP-HIC2-1B1 |
| Applications: | ELISA, Flow, ICC/IF, IP, MA |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #PCRP-HIC2-1B1 |
| Applications: | ELISA, Flow, ICC/IF, IP, MA |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #PCRP-HIC2-1B1 |
| Applications: | ELISA, Flow, ICC/IF, IP, MA |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #PCRP-HIC2-1B1 |
| Applications: | ELISA, Flow, ICC/IF, IP, MA |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #PCRP-HIC2-1B1 |
| Applications: | ELISA, Flow, ICC/IF, IP, MA |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #PCRP-HIC2-1B1 |
| Applications: | ELISA, Flow, ICC/IF, IP, MA |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #PCRP-HIC2-1B1 |
| Applications: | ELISA, Flow, ICC/IF, IP, MA |
Loading...