Having trouble trying to find the right product? Chat with our scientists below - we're here to help!
121 results for "LHX9 Antibodies" in 产品
LHX9 Antibodies
R&D Systems offers high quality LHX9 antibodies from Novus Biologicals brand. Our LHX9 antibodies have been validated in multiple research applications, including Immunohistochemistry, Western Blot, ELISA, and Immunocytochemistry/ Immunofluorescence. These antibodies are reactive in Human, Mouse, and Rat. Our catalog includes anti-LHX9 monoclonal, and polyclonal antibodies.
Choose the anti-LHX9 antibodies best suited for your needs by reviewing citations, validation images, reviews, and other ...
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #CL15043 |
| Applications: | IHC |
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #CL15043 |
| Applications: | IHC |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | WB |
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | WB |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #CL15024 |
| Applications: | ICC/IF |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #CL15033 |
| Applications: | WB |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #CL15024 |
| Applications: | ICC/IF |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #CL15033 |
| Applications: | WB |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit Polyclonal |
| Applications: | WB |
Loading...
| Reactivity: | Mouse |
| Details: | Rabbit Polyclonal |
| Applications: | WB |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2a Kappa Monoclonal Clone #4C7 |
| Applications: | WB, ELISA |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2b Kappa Monoclonal Clone #1D8 |
| Applications: | WB, ELISA |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #CL15024 |
| Applications: | ICC/IF |
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #CL15043 |
| Applications: | IHC |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #CL15024 |
| Applications: | ICC/IF |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #CL15024 |
| Applications: | ICC/IF |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #CL15024 |
| Applications: | ICC/IF |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #CL15024 |
| Applications: | ICC/IF |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #CL15024 |
| Applications: | ICC/IF |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #CL15024 |
| Applications: | ICC/IF |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #CL15024 |
| Applications: | ICC/IF |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #CL15024 |
| Applications: | ICC/IF |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #CL15024 |
| Applications: | ICC/IF |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #CL15024 |
| Applications: | ICC/IF |
Loading...