Having trouble trying to find the right product? Chat with our scientists below - we're here to help!
39 results for "MEF2B" in 产品
MEF2B Products
The MEF2B gene represents numerous read-through transcripts that span geneID:729991 and 100271849. Many read-through transcripts are predicted to be nonsense-mediated decay (NMD) candidates, and are thought to be non-coding. Some transcripts are predicted to b
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, ChIP |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #PCRP-MEF2B-2F9 |
| Applications: | WB, Flow, ICC/IF, IP, MA |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #PCRP-MEF2B-2F9 |
| Applications: | WB, Flow, ICC/IF, IP, MA |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2a Kappa Monoclonal Clone #4B5 |
| Applications: | IHC, WB, ELISA |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | ICC/IF |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Applications: | WB |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Applications: | WB |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | WB |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Source: | E. coli |
| Applications: | AC |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #PCRP-MEF2B-2F9 |
| Applications: | WB, Flow, ICC/IF, IP, MA |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #PCRP-MEF2B-2F9 |
| Applications: | WB, Flow, ICC/IF, IP, MA |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #PCRP-MEF2B-2F9 |
| Applications: | WB, Flow, ICC/IF, IP, MA |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #PCRP-MEF2B-2F9 |
| Applications: | WB, Flow, ICC/IF, IP, MA |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #PCRP-MEF2B-2F9 |
| Applications: | WB, Flow, ICC/IF, IP, MA |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #PCRP-MEF2B-2F9 |
| Applications: | WB, Flow, ICC/IF, IP, MA |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #PCRP-MEF2B-2F9 |
| Applications: | WB, Flow, ICC/IF, IP, MA |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #PCRP-MEF2B-2F9 |
| Applications: | WB, Flow, ICC/IF, IP, MA |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #PCRP-MEF2B-2F9 |
| Applications: | WB, Flow, ICC/IF, IP, MA |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #PCRP-MEF2B-2F9 |
| Applications: | WB, Flow, ICC/IF, IP, MA |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #PCRP-MEF2B-2F9 |
| Applications: | WB, Flow, ICC/IF, IP, MA |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #PCRP-MEF2B-2F9 |
| Applications: | WB, Flow, ICC/IF, IP, MA |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #PCRP-MEF2B-2F9 |
| Applications: | WB, Flow, ICC/IF, IP, MA |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #PCRP-MEF2B-2F9 |
| Applications: | WB, Flow, ICC/IF, IP, MA |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #PCRP-MEF2B-2F9 |
| Applications: | WB, Flow, ICC/IF, IP, MA |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #PCRP-MEF2B-2F9 |
| Applications: | WB, Flow, ICC/IF, IP, MA |
Loading...