Having trouble trying to find the right product? Chat with our scientists below - we're here to help!
42 results for "Mic1" in 产品
Mic1 Products
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF |
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB, ELISA |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI4E4 |
| Applications: | WB, Flow, CyTOF-ready |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI4E4 |
| Applications: | WB, Flow |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Applications: | WB |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit Polyclonal |
| Applications: | WB |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Source: | E. coli |
| Applications: | AC |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI4E4 |
| Applications: | WB, Flow, CyTOF-ready |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI4E4 |
| Applications: | WB, Flow |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI4E4 |
| Applications: | WB, Flow, CyTOF-ready |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI4E4 |
| Applications: | WB, Flow, CyTOF-ready |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI4E4 |
| Applications: | WB, Flow, CyTOF-ready |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI4E4 |
| Applications: | WB, Flow |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI4E4 |
| Applications: | WB, Flow |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI4E4 |
| Applications: | WB, Flow |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI4E4 |
| Applications: | WB, Flow, CyTOF-ready |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI4E4 |
| Applications: | WB, Flow |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI4E4 |
| Applications: | WB, Flow |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI4E4 |
| Applications: | WB, Flow |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI4E4 |
| Applications: | WB, Flow |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI4E4 |
| Applications: | WB, Flow |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI4E4 |
| Applications: | WB, Flow |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI4E4 |
| Applications: | WB, Flow |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI4E4 |
| Applications: | WB, Flow |
Loading...