Having trouble trying to find the right product? Chat with our scientists below - we're here to help!
120 results for "MNDA" in 产品
MNDA Products
The myeloid cell nuclear differentiation antigen (MNDA) is detected only in nuclei of cells of the granulocyte-monocyte lineage. A 200-amino acid region of human MNDA is strikingly similar to a region in the proteins encoded by a family of interferon-inducible mouse genes, designated Ifi-201, Ifi-202, and Ifi-203, that are not regulated in a cell- or tissue-specific fashion. The 1.8-kb MNDA mRNA, which contains an interferon-stimulated response element in the 5-prime untranslated region, was ...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI4H6 |
| Applications: | IHC, WB |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI4H6 |
| Applications: | IHC, WB |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2a Kappa Monoclonal Clone #1H2 |
| Applications: | IHC, ELISA, ICC/IF |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB, ELISA |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB, ELISA |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Applications: | WB |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Source: | E. coli |
| Applications: | PAGE |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Source: | E. coli |
| Applications: | AC |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Source: | Synthetic |
| Applications: | AC |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Source: | Synthetic |
| Applications: | AC |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI4H6 |
| Applications: | IHC, WB |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB, ELISA |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB, ELISA |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI4H6 |
| Applications: | IHC, WB |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI4H6 |
| Applications: | IHC, WB |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI4H6 |
| Applications: | IHC, WB |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI4H6 |
| Applications: | IHC, WB |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI4H6 |
| Applications: | IHC, WB |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI4H6 |
| Applications: | IHC, WB |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI4H6 |
| Applications: | IHC, WB |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI4H6 |
| Applications: | IHC, WB |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI4H6 |
| Applications: | IHC, WB |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI4H6 |
| Applications: | IHC, WB |
Loading...