Having trouble trying to find the right product? Chat with our scientists below - we're here to help!
100 results for "Nope/IGDCC4 Antibodies" in 产品
Nope/IGDCC4 Antibodies
R&D Systems offers high quality Nope/IGDCC4 antibodies from R&D Systems, and Novus Biologicals brands. Our Nope/IGDCC4 antibodies have been validated in multiple research applications, including Immunohistochemistry, Western Blot, ELISA, ELISA Capture, ELISA Detection, and more. These antibodies are reactive in Human, and Mouse. Our catalog includes anti-Nope/IGDCC4 monoclonal, polyclonal, and recombinant monoclonal antibodies.
Choose the anti-Nope/IGDCC4 antibodies best suited for your needs by ...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #2516A |
| Applications: | IHC, WB, Flow, CyTOF-ready |
(4)
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Mouse |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, ELISA(Cap) |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, ICC/IF |
(5)
Loading...
| Reactivity: | Mouse |
| Details: | Rat IgG1 Monoclonal Clone #261123 |
| Applications: | WB |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Mouse |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, ELISA(Det) |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Mouse |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, ELISA(Cap), ELISA(Det) |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Mouse |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, ELISA(Cap), ELISA(Det) |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Mouse |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, ELISA(Cap), ELISA(Det) |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Mouse |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, ELISA(Cap), ELISA(Det) |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Mouse |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, ELISA(Cap), ELISA(Det) |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Mouse |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, ELISA(Cap), ELISA(Det) |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Mouse |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, ELISA(Cap), ELISA(Det) |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Mouse |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, ELISA(Cap), ELISA(Det) |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2a Kappa Monoclonal Clone #6E6 |
| Applications: | WB, ELISA |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2a Kappa Monoclonal Clone #6A3 |
| Applications: | WB, ELISA, ICC/IF |
Loading...
| Reactivity: | Mouse |
| Details: | Rat IgG1 Monoclonal Clone #261123 |
| Applications: | WB |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Mouse |
| Details: | Rat IgG1 Monoclonal Clone #261123 |
| Applications: | WB |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Mouse |
| Details: | Rat IgG1 Monoclonal Clone #261123 |
| Applications: | WB |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Mouse |
| Details: | Rat IgG1 Monoclonal Clone #261123 |
| Applications: | WB |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Mouse |
| Details: | Rat IgG1 Monoclonal Clone #261123 |
| Applications: | WB |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Mouse |
| Details: | Rat IgG1 Monoclonal Clone #261123 |
| Applications: | WB |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Mouse |
| Details: | Rat IgG1 Monoclonal Clone #261123 |
| Applications: | WB |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Mouse |
| Details: | Rat IgG1 Monoclonal Clone #261123 |
| Applications: | WB |
Conjugate
Catalog #
Loading...
Recombinant Monoclonal Antibody.
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #2516A |
| Applications: | Flow |
Conjugate
Catalog #
Loading...
Recombinant Monoclonal Antibody.
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #2516A |
| Applications: | Flow |
Conjugate
Catalog #
Loading...