Having trouble trying to find the right product? Chat with our scientists below - we're here to help!
160 results for "NrCAM Antibodies" in 产品
NrCAM Antibodies
R&D Systems offers high quality NrCAM antibodies from R&D Systems, and Novus Biologicals brands. Our NrCAM antibodies have been validated in multiple research applications, including Immunohistochemistry, Western Blot, ELISA, ELISA Capture, ELISA Detection, and more. These antibodies are reactive in Human, Mouse, and Rat. Our catalog includes anti-NrCAM monoclonal, polyclonal, and recombinant monoclonal antibodies.
Choose the anti-NrCAM antibodies best suited for your needs by reviewing ...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Mouse, Rat |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | WB |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2B Monoclonal Clone #297906 |
| Applications: | WB |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #S364-51 |
| Applications: | WB, ICC/IF |
(4)
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #297909 |
| Applications: | WB, ELISA(Cap) |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #7D8C5 |
| Applications: | WB, ELISA, ICC/IF |
(4)
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC |
(3)
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB |
(2)
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, ELISA(Det) |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #297909 |
| Applications: | WB, ELISA(Cap), ELISA(Det) |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #297909 |
| Applications: | WB, ELISA(Cap), ELISA(Det) |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #297909 |
| Applications: | WB, ELISA(Cap), ELISA(Det) |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #297909 |
| Applications: | WB, ELISA(Cap), ELISA(Det) |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #297909 |
| Applications: | WB, ELISA(Cap), ELISA(Det) |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #297909 |
| Applications: | WB, ELISA(Cap), ELISA(Det) |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #297909 |
| Applications: | WB, ELISA(Cap), ELISA(Det) |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #297909 |
| Applications: | WB, ELISA(Cap), ELISA(Det) |
Conjugate
Catalog #
Loading...