Having trouble trying to find the right product? Chat with our scientists below - we're here to help!
73 results for "XTP4 Antibodies" in 产品
XTP4 Antibodies
R&D Systems offers high quality XTP4 antibodies from Novus Biologicals brand. Our XTP4 antibodies have been validated in multiple research applications, including Immunohistochemistry, Western Blot, ELISA, Flow Cytometry, Immunocytochemistry/ Immunofluorescence, and more. These antibodies are reactive in Human, Mouse, Rat, and Primate. Our catalog includes anti-XTP4 monoclonal, and polyclonal antibodies.
Choose the anti-XTP4 antibodies best suited for your needs by reviewing citations, ...
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Mouse IgG2B Monoclonal Clone #OTI2D5 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF |
(11)
Conjugate
Catalog #
Forumulation
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Mouse IgG2B Monoclonal Clone #OTI2D5 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF |
(11)
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF |
(2)
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2a Kappa Monoclonal Clone #3B5 |
| Applications: | WB, ELISA |
(2)
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI1E8 |
| Applications: | WB, Flow, CyTOF-ready |
(3)
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat, Primate |
| Details: | Rabbit Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB, ELISA, IP |
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI1E8 |
| Applications: | WB, Flow |
(3)
Conjugate
Catalog #
Forumulation
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2a Kappa Monoclonal Clone #4D4 |
| Applications: | WB, ELISA |
(2)
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC |
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Mouse IgG2B Monoclonal Clone #OTI2D5 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF |
Conjugate
Catalog #
Forumulation
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI1E8 |
| Applications: | WB, Flow, CyTOF-ready |
Conjugate
Catalog #
Forumulation
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI1E8 |
| Applications: | WB, Flow, CyTOF-ready |
Conjugate
Catalog #
Forumulation
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Mouse IgG2B Monoclonal Clone #OTI2D5 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF |
Conjugate
Catalog #
Forumulation
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Mouse IgG2B Monoclonal Clone #OTI2D5 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF |
Conjugate
Catalog #
Forumulation
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Mouse IgG2B Monoclonal Clone #OTI2D5 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF |
Conjugate
Catalog #
Forumulation
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Mouse IgG2B Monoclonal Clone #OTI2D5 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF |
Conjugate
Catalog #
Forumulation
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Mouse IgG2B Monoclonal Clone #OTI2D5 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF |
Conjugate
Catalog #
Forumulation
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Mouse IgG2B Monoclonal Clone #OTI2D5 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF |
Conjugate
Catalog #
Forumulation
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Mouse IgG2B Monoclonal Clone #OTI2D5 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF |
Conjugate
Catalog #
Forumulation
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Mouse IgG2B Monoclonal Clone #OTI2D5 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF |
Conjugate
Catalog #
Forumulation
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI1E8 |
| Applications: | WB, Flow |
Conjugate
Catalog #
Forumulation
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI1E8 |
| Applications: | WB, Flow, CyTOF-ready |
Conjugate
Catalog #
Forumulation
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI1E8 |
| Applications: | WB, Flow, CyTOF-ready |
Conjugate
Catalog #
Forumulation
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI1E8 |
| Applications: | WB, Flow, CyTOF-ready |
Conjugate
Catalog #
Forumulation
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI1E8 |
| Applications: | WB, Flow |
Conjugate
Catalog #
Forumulation
Catalog #
Loading...