Having trouble trying to find the right product? Chat with our scientists below - we're here to help!
119 results for "ZMYM3" in 产品
ZMYM3 Products
Zinc-finger protein 261(ZNF261) is a candidate gene for X-linked mental retardation. ZNF261 is a component of a multi-protein HDAC1,2 complex and associates with BHC110. ZNF261 may be a DNA binding subunit for the histone deacetylase and transcriptional repressing activity of the HDAC1,2/BHC110 complex.
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #PCRP-ZMYM3-2F10 |
| Applications: | IHC, WB, Flow, ICC/IF, MA |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #PCRP-ZMYM3-2F10 |
| Applications: | IHC, WB, Flow, ICC/IF, MA |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, ICC/IF |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #C.15200016 |
| Applications: | ICC/IF, ChIP, MA |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB |
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, ELISA, ICC/IF |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Source: | Wheat germ |
| Applications: | WB, ELISA, AP, MA |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | ICC/IF |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Source: | E. coli |
| Applications: | AC |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Source: | E. coli |
| Applications: | AC |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Source: | Synthetic |
| Applications: | AC |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #PCRP-ZMYM3-2F10 |
| Applications: | IHC, WB, Flow, ICC/IF, MA |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #PCRP-ZMYM3-2F10 |
| Applications: | IHC, WB, Flow, ICC/IF, MA |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #PCRP-ZMYM3-2F10 |
| Applications: | IHC, WB, Flow, ICC/IF, MA |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #PCRP-ZMYM3-2F10 |
| Applications: | IHC, WB, Flow, ICC/IF, MA |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #PCRP-ZMYM3-2F10 |
| Applications: | IHC, WB, Flow, ICC/IF, MA |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #PCRP-ZMYM3-2F10 |
| Applications: | IHC, WB, Flow, ICC/IF, MA |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #PCRP-ZMYM3-2F10 |
| Applications: | IHC, WB, Flow, ICC/IF, MA |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #PCRP-ZMYM3-2F10 |
| Applications: | IHC, WB, Flow, ICC/IF, MA |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #PCRP-ZMYM3-2F10 |
| Applications: | IHC, WB, Flow, ICC/IF, MA |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #PCRP-ZMYM3-2F10 |
| Applications: | IHC, WB, Flow, ICC/IF, MA |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #PCRP-ZMYM3-2F10 |
| Applications: | IHC, WB, Flow, ICC/IF, MA |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #PCRP-ZMYM3-2F10 |
| Applications: | IHC, WB, Flow, ICC/IF, MA |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #PCRP-ZMYM3-2F10 |
| Applications: | IHC, WB, Flow, ICC/IF, MA |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #PCRP-ZMYM3-2F10 |
| Applications: | IHC, WB, Flow, ICC/IF, MA |
Loading...