Having trouble trying to find the right product? Chat with our scientists below - we're here to help!
45 results for "alcohol dehydrogenase 1B Antibodies" in Products
alcohol dehydrogenase 1B Antibodies
R&D Systems offers high quality alcohol dehydrogenase 1B antibodies from Novus Biologicals brand. Our alcohol dehydrogenase 1B antibodies have been validated in multiple research applications, including Immunohistochemistry, Western Blot, ELISA, Flow Cytometry, Immunocytochemistry/ Immunofluorescence, and more. These antibodies are reactive in Human, Mouse, Rat, and Canine. Our catalog includes anti-alcohol dehydrogenase 1B monoclonal, and polyclonal antibodies.
Choose the anti-alcohol ...
| Reactivity: | Human, Rat, Canine |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI4F12 |
| Applications: | IHC, WB, Flow, ICC/IF |
Loading...
| Reactivity: | Human, Rat, Canine |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI4F12 |
| Applications: | IHC, WB, Flow, ICC/IF, CyTOF-ready |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, ICC/IF |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB |
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, ELISA |
Loading...
| Reactivity: | Rat |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | WB |
Loading...
| Reactivity: | Human, Rat, Canine |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI4F12 |
| Applications: | IHC, WB, Flow, ICC/IF |
Loading...
| Reactivity: | Human, Rat, Canine |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI4F12 |
| Applications: | IHC, WB, Flow, ICC/IF, CyTOF-ready |
Loading...
| Reactivity: | Human, Rat, Canine |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI4F12 |
| Applications: | IHC, WB, Flow, ICC/IF |
Loading...
| Reactivity: | Human, Rat, Canine |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI4F12 |
| Applications: | IHC, WB, Flow, ICC/IF |
Loading...
| Reactivity: | Human, Rat, Canine |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI4F12 |
| Applications: | IHC, WB, Flow, ICC/IF |
Loading...
| Reactivity: | Human, Rat, Canine |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI4F12 |
| Applications: | IHC, WB, Flow, ICC/IF |
Loading...
| Reactivity: | Human, Rat, Canine |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI4F12 |
| Applications: | IHC, WB, Flow, ICC/IF |
Loading...
| Reactivity: | Human, Rat, Canine |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI4F12 |
| Applications: | IHC, WB, Flow, ICC/IF |
Loading...
| Reactivity: | Human, Rat, Canine |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI4F12 |
| Applications: | IHC, WB, Flow, ICC/IF |
Loading...
| Reactivity: | Human, Rat, Canine |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI4F12 |
| Applications: | IHC, WB, Flow, ICC/IF |
Loading...
| Reactivity: | Human, Rat, Canine |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI4F12 |
| Applications: | IHC, WB, Flow, ICC/IF |
Loading...
| Reactivity: | Human, Rat, Canine |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI4F12 |
| Applications: | IHC, WB, Flow, ICC/IF |
Loading...
| Reactivity: | Human, Rat, Canine |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI4F12 |
| Applications: | IHC, WB, Flow, ICC/IF, CyTOF-ready |
Loading...
| Reactivity: | Human, Rat, Canine |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI4F12 |
| Applications: | IHC, WB, Flow, ICC/IF, CyTOF-ready |
Loading...
| Reactivity: | Human, Rat, Canine |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI4F12 |
| Applications: | IHC, WB, Flow, ICC/IF, CyTOF-ready |
Loading...
| Reactivity: | Human, Rat, Canine |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI4F12 |
| Applications: | IHC, WB, Flow, ICC/IF, CyTOF-ready |
Loading...
| Reactivity: | Human, Rat, Canine |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI4F12 |
| Applications: | IHC, WB, Flow, ICC/IF, CyTOF-ready |
Loading...
| Reactivity: | Human, Rat, Canine |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI4F12 |
| Applications: | IHC, WB, Flow, ICC/IF, CyTOF-ready |
Loading...
| Reactivity: | Human, Rat, Canine |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI4F12 |
| Applications: | IHC, WB, Flow, ICC/IF |
Loading...