Having trouble trying to find the right product? Chat with our scientists below - we're here to help!
432 results for "B7-H4 Antibodies" in Products
B7-H4 Antibodies
R&D Systems offers high quality B7-H4 antibodies from R&D Systems, and Novus Biologicals brands. Our B7-H4 antibodies have been validated in multiple research applications, including Immunohistochemistry, Western Blot, ELISA, Flow Cytometry, Immunocytochemistry/ Immunofluorescence, and more. These antibodies are reactive in Human, Mouse, Rat, and Transgenic Mouse. Our catalog includes anti-B7-H4 monoclonal, polyclonal, and recombinant monoclonal antibodies.
Choose the anti-B7-H4 antibodies best ...
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, Flow, CyTOF-ready |
(2)
Conjugate
Catalog #
Loading...
Recombinant Monoclonal Antibody.
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #2582H |
| Applications: | WB, Flow, ICC/IF, Simple Western, CyTOF-ready |
(4)
Conjugate
Catalog #
Loading...
Recombinant Monoclonal Antibody.
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #2319B |
| Applications: | IHC, WB, Flow, CyTOF-ready |
(3)
Conjugate
Catalog #
Loading...
Recombinant Monoclonal Antibody.
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #2318A |
| Applications: | IHC, WB, Flow, CyTOF-ready |
(3)
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Mouse |
| Details: | Rat IgG2B Monoclonal Clone #297219 |
| Applications: | WB, Flow, CyTOF-ready |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #973816 |
| Applications: | IHC, Flow, CyTOF-ready |
(2)
Conjugate
Catalog #
Loading...
Recombinant Monoclonal Antibody.
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #973816R |
| Applications: | IHC, Flow, CyTOF-ready |
(2)
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, ELISA, Flow, ICC/IF |
(3)
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2B Monoclonal Clone #935317 |
| Applications: | Flow, CyTOF-ready |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, ICC/IF |
(2)
Loading...
| Reactivity: | Mouse |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, Flow |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #973808 |
| Applications: | ELISA |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #973815 |
| Applications: | ELISA |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, Flow, CyTOF-ready |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, Flow, CyTOF-ready |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, Flow, CyTOF-ready |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, Flow, CyTOF-ready |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, Flow, CyTOF-ready |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, Flow, CyTOF-ready |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, Flow, CyTOF-ready |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, Flow, CyTOF-ready |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2B Monoclonal Clone #935317 |
| Applications: | Flow |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #2585H |
| Applications: | Flow |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #2582H |
| Applications: | Flow |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #2582H |
| Applications: | Flow |
Conjugate
Catalog #
Loading...