Having trouble trying to find the right product? Chat with our scientists below - we're here to help!
114 results for "SLC22A2/OCT2 Antibodies" in Products
SLC22A2/OCT2 Antibodies
R&D Systems offers high quality SLC22A2/OCT2 antibodies from R&D Systems, and Novus Biologicals brands. Our SLC22A2/OCT2 antibodies have been validated in multiple research applications, including Multiplex Immunofluorescence, Immunohistochemistry, Western Blot, Flow Cytometry, COMET, and more. These antibodies are reactive in Human, and Rat. Our catalog includes anti-SLC22A2/OCT2 monoclonal, and polyclonal antibodies.
Choose the anti-SLC22A2/OCT2 antibodies best suited for your needs by ...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #640438 |
| Applications: | mIF, IHC, Flow, COMET |
(3)
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human, Rat |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, Single-Cell Western |
(5)
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #CL0628 |
| Applications: | IHC |
(4)
Conjugate
Catalog #
Forumulation
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2B Monoclonal Clone #CL0631 |
| Applications: | IHC |
(4)
Conjugate
Catalog #
Forumulation
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC |
(3)
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #CL0628 |
| Applications: | IHC |
(4)
Conjugate
Catalog #
Forumulation
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2B Monoclonal Clone #CL0631 |
| Applications: | IHC |
(4)
Conjugate
Catalog #
Forumulation
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | WB |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #640438 |
| Applications: | Flow |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #640438 |
| Applications: | Flow |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #640438 |
| Applications: | Flow |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #640438 |
| Applications: | Flow |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #640438 |
| Applications: | Flow |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #640438 |
| Applications: | Flow |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #640438 |
| Applications: | Flow |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #640438 |
| Applications: | IHC, Flow |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #640438 |
| Applications: | IHC, Flow |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #640438 |
| Applications: | IHC, Flow |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #640438 |
| Applications: | IHC, Flow |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #640438 |
| Applications: | IHC, Flow |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #640438 |
| Applications: | IHC, Flow |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #640438 |
| Applications: | IHC, Flow |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #640438 |
| Applications: | IHC, Flow |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #640438 |
| Applications: | IHC, Flow |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #640438 |
| Applications: | IHC, Flow |
Conjugate
Catalog #
Loading...