Having trouble trying to find the right product? Chat with our scientists below - we're here to help!
328 results for "A33" in 产品
A33 Products
A33 is a 45-kDa type I transmembrane glycoprotein that belongs to the CTX family of proteins. It is expressed on cells derived from primitive gut endoderm. These include normal large and small bowel epithelium, bladder epithelium, and virtually all colorectal carcinoma cells. Human and rodent A33 are approximately 300 amino acids in size and contain one V-type and one C-type Ig-like domain in their extracellular regions. A33 may function in epithelium-associated antigen presentation.
| Reactivity: | Human |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB, Flow, Simple Western, CyTOF-ready |
(4)
Conjugate
Catalog #
Loading...
Recombinant Monoclonal Antibody.
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #2963F |
| Applications: | IHC, WB, Flow, Simple Western |
(4)
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB |
(8)
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rat IgG2A Monoclonal Clone #402104 |
| Applications: | IHC, WB, Flow, CyTOF-ready |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Mouse |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB |
Conjugate
Catalog #
Loading...
Recombinant Monoclonal Antibody.
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #2963D |
| Applications: | WB, Flow |
(2)
Conjugate
Catalog #
Loading...
Recombinant Monoclonal Antibody.
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #2867A |
| Applications: | WB, Flow |
(2)
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2B Monoclonal Clone #1047587 |
| Applications: | Flow |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Applications: |
Loading...
| Reactivity: | Mouse |
| Applications: |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rat IgG2A Monoclonal Clone #402104 |
| Applications: | Flow |
(2)
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB, Flow, CyTOF-ready |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB, Flow, CyTOF-ready |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB, Flow, CyTOF-ready |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB, Flow, CyTOF-ready |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB, Flow, CyTOF-ready |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB, Flow, CyTOF-ready |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB, Flow, CyTOF-ready |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB, Flow, CyTOF-ready |
Conjugate
Catalog #
Loading...
Recombinant Monoclonal Antibody
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #071 |
| Applications: | IHC, ELISA |
(3)
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, Flow |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rat IgG2A Monoclonal Clone #402104 |
| Applications: | Flow |
(2)
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rat IgG2A Monoclonal Clone #402104 |
| Applications: | Flow |
(2)
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Mouse |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Mouse |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB |
Conjugate
Catalog #
Loading...