Having trouble trying to find the right product? Chat with our scientists below - we're here to help!
414 results for "Coagulation Factor III/Tissue Factor Antibodies" in 产品
Coagulation Factor III/Tissue Factor Antibodies
R&D Systems offers high quality Coagulation Factor III/Tissue Factor antibodies from R&D Systems, and Novus Biologicals brands. Our Coagulation Factor III/Tissue Factor antibodies have been validated in multiple research applications, including Immunohistochemistry, Western Blot, ELISA, ELISA Capture, ELISA Detection, and more. These antibodies are reactive in Human, Mouse, Rat, and Transgenic Mouse. Our catalog includes anti-Coagulation Factor III/Tissue Factor monoclonal, polyclonal, and ...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB, Flow, IP, CyTOF-ready |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Mouse |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, Flow, IP, CyTOF-ready |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #323514 |
| Applications: | WB, ELISA(Cap), IP |
(8)
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB |
(3)
Loading...
Recombinant Monoclonal Antibody
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #SN20-16 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF |
(7)
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #CL3805 |
| Applications: | IHC, WB, Mycoplasma |
(8)
Conjugate
Catalog #
Forumulation
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #CL3807 |
| Applications: | IHC, WB, Mycoplasma |
(9)
Conjugate
Catalog #
Forumulation
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #323519 |
| Applications: | WB, Flow, CyTOF-ready |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #CL3805 |
| Applications: | IHC, WB |
(8)
Conjugate
Catalog #
Forumulation
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #CL3807 |
| Applications: | IHC, WB |
(9)
Conjugate
Catalog #
Forumulation
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Mouse |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | Flow |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Mouse |
| Details: | Rat IgG2C Monoclonal Clone #355220 |
| Applications: | WB |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG1 kappa Monoclonal Clone #HTF-1 |
| Applications: | IHC, WB, Flow, ICC/IF |
(2)
Conjugate
Catalog #
Loading...
Recombinant Monoclonal Antibody
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #S04-7G2 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF |
(2)
Loading...
Clone TF9-10H10 was used by HLDA to establish CD designation.
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #TF9-10H10 |
| Applications: | IHC, WB, Flow |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, ICC/IF |
(2)
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, ELISA(Det) |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB, Flow, IP, CyTOF-ready |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB, Flow, IP, CyTOF-ready |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB, Flow, IP, CyTOF-ready |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB, Flow, IP, CyTOF-ready |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB, Flow, IP, CyTOF-ready |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB, Flow, IP, CyTOF-ready |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB, Flow, IP, CyTOF-ready |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB, Flow, IP, CyTOF-ready |
Conjugate
Catalog #
Loading...