Having trouble trying to find the right product? Chat with our scientists below - we're here to help!
200 results for "Complement Component C1s" in 产品
Complement Component C1s Products
C1s encodes a serine protease, which is a major constituent of the human complement subcomponent C1. C1s associates with two other complement components C1r and C1q in order to yield the first component of the serum complement system. Defects in this gene are the cause of selective C1s deficiency. [provided by RefSeq]
| Reactivity: | Human |
| Source: | NS0 |
| Accession #: | P09871 |
| Applications: | Enzyme Activity |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI4E3 |
| Applications: | IHC, WB, Flow, ICC/IF |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Sheep IgG Polyclonal |
| Applications: | WB |
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat, Monkey |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI2A8 |
| Applications: | IHC, WB |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #306904 |
| Applications: | WB, IP |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Human IgG1 Monoclonal Clone #Hu222 |
| Applications: | ELISA |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #M241 |
| Applications: | IHC, WB, ELISA, B/N, Flow |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #SR2273 |
| Applications: | IHC, WB, IP |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Sheep IgG Polyclonal |
| Applications: | WB |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Sheep IgG Polyclonal |
| Applications: | WB |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Sheep IgG Polyclonal |
| Applications: | WB |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Sheep IgG Polyclonal |
| Applications: | WB |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Sheep IgG Polyclonal |
| Applications: | WB |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Sheep IgG Polyclonal |
| Applications: | WB |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Sheep IgG Polyclonal |
| Applications: | WB |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Sheep IgG Polyclonal |
| Applications: | WB |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Sheep IgG Polyclonal |
| Applications: | WB |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #306904 |
| Applications: | WB, IP |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #306904 |
| Applications: | WB, IP |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #306904 |
| Applications: | WB, IP |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #306904 |
| Applications: | WB, IP |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #306904 |
| Applications: | WB, IP |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #306904 |
| Applications: | WB, IP |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #306904 |
| Applications: | WB, IP |
Loading...