Having trouble trying to find the right product? Chat with our scientists below - we're here to help!
42 results for "eIF4A2 Antibodies" in 产品
eIF4A2 Antibodies
R&D Systems offers high quality eIF4A2 antibodies from Novus Biologicals brand. Our eIF4A2 antibodies have been validated in multiple research applications, including Immunohistochemistry, Western Blot, ELISA, Flow Cytometry, Immunocytochemistry/ Immunofluorescence, and more. These antibodies are reactive in Human, Mouse, Rat, Canine, Chicken, and more. Our catalog includes anti-eIF4A2 monoclonal, polyclonal, and recombinant monoclonal antibodies.
Choose the anti-eIF4A2 antibodies best suited ...
| Reactivity: | Human, Mouse, Canine, Chicken, Primate |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB, Simple Western |
Loading...
Recombinant Monoclonal Antibody
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat, Monkey |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #PSH01-88 |
| Applications: | IHC, WB, Flow, ICC/IF |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, ICC/IF |
Loading...
Recombinant Monoclonal Antibody
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat, Monkey |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #PSH01-89 |
| Applications: | WB, IP |
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | WB |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #PCRP-EIF4A2-2B5 |
| Applications: | ELISA, MA |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #PCRP-EIF4A2-2B5 |
| Applications: | ELISA, MA |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #PCRP-EIF4A2-2B5 |
| Applications: | ELISA, MA |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #PCRP-EIF4A2-2B5 |
| Applications: | ELISA, MA |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #PCRP-EIF4A2-2B5 |
| Applications: | ELISA, MA |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #PCRP-EIF4A2-2B5 |
| Applications: | ELISA, MA |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #PCRP-EIF4A2-2B5 |
| Applications: | ELISA, MA |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #PCRP-EIF4A2-2B5 |
| Applications: | ELISA, MA |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #PCRP-EIF4A2-2B5 |
| Applications: | ELISA, MA |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #PCRP-EIF4A2-2B5 |
| Applications: | ELISA, MA |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #PCRP-EIF4A2-2B5 |
| Applications: | ELISA, MA |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #PCRP-EIF4A2-2B5 |
| Applications: | ELISA, MA |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #PCRP-EIF4A2-2B5 |
| Applications: | ELISA, MA |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #PCRP-EIF4A2-2B5 |
| Applications: | ELISA, MA |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #PCRP-EIF4A2-2B5 |
| Applications: | ELISA, MA |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #PCRP-EIF4A2-2B5 |
| Applications: | ELISA, MA |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #PCRP-EIF4A2-2B5 |
| Applications: | ELISA, MA |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #PCRP-EIF4A2-2B5 |
| Applications: | ELISA, MA |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #PCRP-EIF4A2-2B5 |
| Applications: | ELISA, MA |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #PCRP-EIF4A2-2B5 |
| Applications: | ELISA, MA |
Loading...