Having trouble trying to find the right product? Chat with our scientists below - we're here to help!
191 results for "Klotho beta Antibodies" in 产品
Klotho beta Antibodies
R&D Systems offers high quality Klotho beta antibodies from R&D Systems, and Novus Biologicals brands. Our Klotho beta antibodies have been validated in multiple research applications, including Immunohistochemistry, Western Blot, ELISA, Flow Cytometry, Immunocytochemistry/ Immunofluorescence, and more. These antibodies are reactive in Human, Mouse, and Transgenic Mouse. Our catalog includes anti-Klotho beta monoclonal, polyclonal, and recombinant monoclonal antibodies.
Choose the anti-Klotho ...
| Reactivity: | Mouse |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | WB |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, ICC/IF |
(3)
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #885935 |
| Applications: | WB, Simple Western |
(2)
Conjugate
Catalog #
Loading...
Recombinant Monoclonal Antibody.
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #1025C |
| Applications: | Flow, ICC/IF |
(2)
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Mouse |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | WB |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB |
Loading...
| Reactivity: | Mouse |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | WB |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Mouse |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | WB |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Mouse |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | WB |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Mouse |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | WB |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Mouse |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | WB |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Mouse |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | WB |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Mouse |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | WB |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Mouse |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | WB |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, ICC/IF |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, ICC/IF |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, ICC/IF |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, ICC/IF |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, ICC/IF |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, ICC/IF |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, ICC/IF |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, ICC/IF |
Conjugate
Catalog #
Loading...
Recombinant Monoclonal Antibody.
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #1025C |
| Applications: | Flow |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #885935 |
| Applications: | WB |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #885935 |
| Applications: | WB |
Conjugate
Catalog #
Loading...