Having trouble trying to find the right product? Chat with our scientists below - we're here to help!
194 results for "PMVK/phosphomevalonate kinase Antibodies" in 产品
PMVK/phosphomevalonate kinase Antibodies
R&D Systems offers high quality PMVK/phosphomevalonate kinase antibodies from Novus Biologicals brand. Our PMVK/phosphomevalonate kinase antibodies have been validated in multiple research applications, including Immunohistochemistry, Western Blot, ELISA, Flow Cytometry, Immunocytochemistry/ Immunofluorescence, and more. These antibodies are reactive in Human, Mouse, and Rat. Our catalog includes anti-PMVK/phosphomevalonate kinase monoclonal, polyclonal, and recombinant monoclonal antibodies....
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB |
(5)
Loading...
| Reactivity: | Human, Rat |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI2F9 |
| Applications: | WB, Flow, ICC/IF, CyTOF-ready |
(3)
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human, Rat |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI2F9 |
| Applications: | WB, Flow, ICC/IF |
(3)
Conjugate
Catalog #
Forumulation
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2a Kappa Monoclonal Clone #2B8 |
| Applications: | WB, ELISA, IP |
(3)
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2a Kappa Monoclonal Clone #21C10 |
| Applications: | WB, ELISA, Flow, ICC/IF |
(2)
Conjugate
Catalog #
Loading...
Recombinant Monoclonal Antibody
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #003 |
| Applications: | IHC, ELISA |
(3)
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, ELISA |
(3)
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, IP |
Loading...
Recombinant Monoclonal Antibody
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #014 |
| Applications: | WB, ELISA, IP |
(2)
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | ELISA |
Loading...
| Reactivity: | Human, Rat |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI2F9 |
| Applications: | WB, Flow, ICC/IF, CyTOF-ready |
Conjugate
Catalog #
Forumulation
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human, Rat |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI2F9 |
| Applications: | WB, Flow, ICC/IF, CyTOF-ready |
Conjugate
Catalog #
Forumulation
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human, Rat |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI2F9 |
| Applications: | WB, Flow, ICC/IF, CyTOF-ready |
Conjugate
Catalog #
Forumulation
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human, Rat |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI2F9 |
| Applications: | WB, Flow, ICC/IF, CyTOF-ready |
Conjugate
Catalog #
Forumulation
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human, Rat |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI2F9 |
| Applications: | WB, Flow, ICC/IF, CyTOF-ready |
Conjugate
Catalog #
Forumulation
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human, Rat |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI2F9 |
| Applications: | WB, Flow, ICC/IF, CyTOF-ready |
Conjugate
Catalog #
Forumulation
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human, Rat |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI2F9 |
| Applications: | WB, Flow, ICC/IF, CyTOF-ready |
Conjugate
Catalog #
Forumulation
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human, Rat |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI2F9 |
| Applications: | WB, Flow, ICC/IF, CyTOF-ready |
Conjugate
Catalog #
Forumulation
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human, Rat |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI2F9 |
| Applications: | WB, Flow, ICC/IF, CyTOF-ready |
Conjugate
Catalog #
Forumulation
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human, Rat |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI2F9 |
| Applications: | WB, Flow, ICC/IF, CyTOF-ready |
Conjugate
Catalog #
Forumulation
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human, Rat |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI2F9 |
| Applications: | WB, Flow, ICC/IF, CyTOF-ready |
Conjugate
Catalog #
Forumulation
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2a Kappa Monoclonal Clone #21C10 |
| Applications: | WB, ELISA, Flow, ICC/IF |
Conjugate
Catalog #
Forumulation
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2a Kappa Monoclonal Clone #21C10 |
| Applications: | WB, ELISA, Flow, ICC/IF |
Conjugate
Catalog #
Forumulation
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2a Kappa Monoclonal Clone #21C10 |
| Applications: | WB, ELISA, Flow, ICC/IF |
Conjugate
Catalog #
Forumulation
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2a Kappa Monoclonal Clone #21C10 |
| Applications: | WB, ELISA, Flow, ICC/IF |
Conjugate
Catalog #
Forumulation
Catalog #
Loading...