Having trouble trying to find the right product? Chat with our scientists below - we're here to help!
37 results for "ROR gamma t/RORC2/NR1F3" in 产品
ROR gamma t/RORC2/NR1F3 Products
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #H3925 |
| Applications: | IHC, WB, ELISA, IP |
Loading...
Recombinant Monoclonal Antibody.
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #1181A |
| Applications: | Flow |
Loading...
Recombinant Monoclonal Antibody
| Reactivity: | Human, Rat |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #PSH04-38 |
| Applications: | IHC, WB |
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Mouse IgG2B Monoclonal Clone #600380 |
| Applications: | Flow |
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Mouse IgG2B Monoclonal Clone #600380 |
| Applications: | Flow |
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Mouse IgG2B Monoclonal Clone #600380 |
| Applications: | Flow |
Loading...
Recombinant Monoclonal Antibody
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #1181A |
| Applications: | Flow |
Loading...
Recombinant Monoclonal Antibody
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #1181A |
| Applications: | Flow |
Loading...
Recombinant Monoclonal Antibody
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #1181A |
| Applications: | Flow |
Loading...
Recombinant Monoclonal Antibody
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #1181A |
| Applications: | Flow |
Loading...
RORα/γ agonist
| Chemical Name: | N-[4-[2,2,2-Trifluoro-1-hydroxy-1-(trifluoromethyl)ethyl]phenyl]-4-(trifluoromethyl)benzamide |
| Purity: | ≥98% |
Loading...
Recombinant Monoclonal Antibody
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #1181A |
| Applications: | Flow |
Loading...
Recombinant Monoclonal Antibody
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #1181A |
| Applications: | Flow |
Loading...
Recombinant Monoclonal Antibody
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #1181A |
| Applications: | Flow |
Loading...
Recombinant Monoclonal Antibody
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #1181A |
| Applications: | Flow |
Loading...
Recombinant Monoclonal Antibody
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #1181A |
| Applications: | Flow |
Loading...
Recombinant Monoclonal Antibody
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #1181A |
| Applications: | Flow |
Loading...
Recombinant Monoclonal Antibody
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #1181A |
| Applications: | Flow |
Loading...
Recombinant Monoclonal Antibody
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #1181A |
| Applications: | Flow |
Loading...
Recombinant Monoclonal Antibody
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #1181A |
| Applications: | Flow |
Loading...
Recombinant Monoclonal Antibody
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #1181A |
| Applications: | Flow |
Loading...
Recombinant Monoclonal Antibody
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #1181A |
| Applications: | Flow |
Loading...
Recombinant Monoclonal Antibody
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #1181A |
| Applications: | Flow |
Loading...
Recombinant Monoclonal Antibody
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #1181A |
| Applications: | Flow |
Loading...
Recombinant Monoclonal Antibody
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #1181A |
| Applications: | Flow |
Loading...