Having trouble trying to find the right product? Chat with our scientists below - we're here to help!
308 results for "Thrombopoietin/Tpo Antibodies" in 产品
Thrombopoietin/Tpo Antibodies
R&D Systems offers high quality Thrombopoietin/Tpo antibodies from R&D Systems, and Novus Biologicals brands. Our Thrombopoietin/Tpo antibodies have been validated in multiple research applications, including Immunohistochemistry, Western Blot, ELISA, ELISA Capture, ELISA Detection, and more. These antibodies are reactive in Human, Mouse, and Rat. Our catalog includes anti-Thrombopoietin/Tpo monoclonal, polyclonal, and recombinant monoclonal antibodies.
Choose the anti-Thrombopoietin/Tpo ...
| Reactivity: | Mouse, Rat |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, B/N |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, B/N |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, ELISA |
(2)
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2B Monoclonal Clone #34817 |
| Applications: | ELISA(Cap), B/N |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Mouse |
| Details: | Rat IgG2A Monoclonal Clone #378120 |
| Applications: | WB, ELISA(Cap) |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #34863 |
| Applications: | WB |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #1065103 |
| Applications: | WB |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #1053909 |
| Applications: | IHC |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #1B11 |
| Applications: | WB, ELISA, Flow, CyTOF-ready |
(3)
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, ELISA(Det) |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Mouse |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, ELISA(Det) |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #34840 |
| Applications: | ELISA(Det) |
Loading...
| Reactivity: | Mouse |
| Details: | Rat IgG2A Monoclonal Clone #378120 |
| Applications: | WB, ELISA(Cap), ELISA(Det) |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Mouse |
| Details: | Rat IgG2A Monoclonal Clone #378120 |
| Applications: | WB, ELISA(Cap), ELISA(Det) |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Mouse |
| Details: | Rat IgG2A Monoclonal Clone #378120 |
| Applications: | WB, ELISA(Cap), ELISA(Det) |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Mouse |
| Details: | Rat IgG2A Monoclonal Clone #378120 |
| Applications: | WB, ELISA(Cap), ELISA(Det) |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Mouse |
| Details: | Rat IgG2A Monoclonal Clone #378120 |
| Applications: | WB, ELISA(Cap), ELISA(Det) |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Mouse |
| Details: | Rat IgG2A Monoclonal Clone #378120 |
| Applications: | WB, ELISA(Cap), ELISA(Det) |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Mouse |
| Details: | Rat IgG2A Monoclonal Clone #378120 |
| Applications: | WB, ELISA(Cap), ELISA(Det) |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Mouse |
| Details: | Rat IgG2A Monoclonal Clone #378120 |
| Applications: | WB, ELISA(Cap), ELISA(Det) |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Mouse, Rat |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, B/N |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Mouse, Rat |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, B/N |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Mouse, Rat |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, B/N |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Mouse, Rat |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, B/N |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Mouse, Rat |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, B/N |
Conjugate
Catalog #
Loading...