Having trouble trying to find the right product? Chat with our scientists below - we're here to help!
46 results for "Zinc finger protein 639" in 产品
Zinc finger protein 639 Products
Zinc finger protein 639 binds DNA and may function as a transcriptional repressor
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #PCRP-ZNF639-2B2 |
| Applications: | WB, ELISA, Flow, ICC/IF, IP, + 1 More |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #PCRP-ZNF639-2B2 |
| Applications: | WB, ELISA, Flow, ICC/IF, IP, + 1 More |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit Polyclonal |
| Applications: | WB |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, ICC/IF |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Source: | Wheat germ |
| Applications: | WB, ELISA, AP, MA |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, IP |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IP |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Source: | E. coli |
| Applications: | AC |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Source: | E. coli |
| Applications: | AC |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #PCRP-ZNF639-2B2 |
| Applications: | WB, ELISA, Flow, ICC/IF, IP, + 1 More |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #PCRP-ZNF639-2B2 |
| Applications: | WB, ELISA, Flow, ICC/IF, IP, + 1 More |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #PCRP-ZNF639-2B2 |
| Applications: | WB, ELISA, Flow, ICC/IF, IP, + 1 More |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #PCRP-ZNF639-2B2 |
| Applications: | WB, ELISA, Flow, ICC/IF, IP, + 1 More |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #PCRP-ZNF639-2B2 |
| Applications: | WB, ELISA, Flow, ICC/IF, IP, + 1 More |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #PCRP-ZNF639-2B2 |
| Applications: | WB, ELISA, Flow, ICC/IF, IP, + 1 More |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #PCRP-ZNF639-2B2 |
| Applications: | WB, ELISA, Flow, ICC/IF, IP, + 1 More |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #PCRP-ZNF639-2B2 |
| Applications: | WB, ELISA, Flow, ICC/IF, IP, + 1 More |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #PCRP-ZNF639-2B2 |
| Applications: | WB, ELISA, Flow, ICC/IF, IP, + 1 More |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #PCRP-ZNF639-2B2 |
| Applications: | WB, ELISA, Flow, ICC/IF, IP, + 1 More |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #PCRP-ZNF639-2B2 |
| Applications: | WB, ELISA, Flow, ICC/IF, IP, + 1 More |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #PCRP-ZNF639-2B2 |
| Applications: | WB, ELISA, Flow, ICC/IF, IP, + 1 More |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #PCRP-ZNF639-2B2 |
| Applications: | WB, ELISA, Flow, ICC/IF, IP, + 1 More |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #PCRP-ZNF639-2B2 |
| Applications: | WB, ELISA, Flow, ICC/IF, IP, + 1 More |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #PCRP-ZNF639-2B2 |
| Applications: | WB, ELISA, Flow, ICC/IF, IP, + 1 More |
Loading...