Having trouble trying to find the right product? Chat with our scientists below - we're here to help!
374 results for "metapneumovirus" in Products
| Reactivity: | Virus |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #HMPV123 |
| Applications: | WB, ICC/IF |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Virus |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #hMPV24 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Virus |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #hMPV123 |
| Applications: | IHC, WB, ELISA, ICC/IF |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Virus |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #hMPV57 |
| Applications: | IHC, WB, ELISA, ICC/IF |
Conjugate
Catalog #
Loading...
Metapneumovirus Glycoprotein G Antibody - (HMPV/Homo sapiens/PER/CFI0320/2010/A) - Azide and BSA Free
Catalog #:
NBP3-43773
| Reactivity: | Virus |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, ELISA |
Conjugate
Catalog #
Loading...
Metapneumovirus Glycoprotein G Antibody - (HMPV/Homo sapiens/PER/CFI0466/2010/B) - Azide and BSA Free
Catalog #:
NBP3-43774
| Reactivity: | Virus |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, ELISA |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Virus |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, ELISA |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Virus |
| Details: | Mouse IgG1 kappa Monoclonal Clone #5E5 |
| Applications: | ELISA, ICC/IF |
Loading...
| Reactivity: | Virus |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #hMPV33 |
| Applications: | ELISA, ICC/IF |
Conjugate
Catalog #
Loading...
Metapneumovirus Glycoprotein G Antibody - (HMPV/Homo sapiens/PER/CFI0466/2010/B) - Azide and BSA Free
Catalog #:
NBP3-43769
| Reactivity: | Virus |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | ELISA |
Conjugate
Catalog #
Loading...