Having trouble trying to find the right product? Chat with our scientists below - we're here to help!
40 results for "Mic1 Antibodies" in Products
Mic1 Antibodies
R&D Systems offers high quality Mic1 antibodies from Novus Biologicals brand. Our Mic1 antibodies have been validated in multiple research applications, including Immunohistochemistry, Western Blot, ELISA, Flow Cytometry, Immunocytochemistry/ Immunofluorescence, and more. These antibodies are reactive in Human, Mouse, and Rat. Our catalog includes anti-Mic1 monoclonal, and polyclonal antibodies.
Choose the anti-Mic1 antibodies best suited for your needs by reviewing citations, validation images, ...
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF |
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB, ELISA |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI4E4 |
| Applications: | WB, Flow, CyTOF-ready |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI4E4 |
| Applications: | WB, Flow |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit Polyclonal |
| Applications: | WB |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI4E4 |
| Applications: | WB, Flow, CyTOF-ready |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI4E4 |
| Applications: | WB, Flow |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI4E4 |
| Applications: | WB, Flow, CyTOF-ready |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI4E4 |
| Applications: | WB, Flow, CyTOF-ready |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI4E4 |
| Applications: | WB, Flow, CyTOF-ready |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI4E4 |
| Applications: | WB, Flow |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI4E4 |
| Applications: | WB, Flow |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI4E4 |
| Applications: | WB, Flow |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI4E4 |
| Applications: | WB, Flow, CyTOF-ready |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI4E4 |
| Applications: | WB, Flow |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI4E4 |
| Applications: | WB, Flow |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI4E4 |
| Applications: | WB, Flow |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI4E4 |
| Applications: | WB, Flow |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI4E4 |
| Applications: | WB, Flow |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI4E4 |
| Applications: | WB, Flow |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI4E4 |
| Applications: | WB, Flow |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI4E4 |
| Applications: | WB, Flow |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI4E4 |
| Applications: | WB, Flow |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI4E4 |
| Applications: | WB, Flow |
Loading...