Having trouble trying to find the right product? Chat with our scientists below - we're here to help!
46 results for "Mitocondrial Translational Initiation Factor 3" in Products
Mitocondrial Translational Initiation Factor 3 Products
The Mitocondrial Translational Initiation Factor 3 gene encodes a translation initiation factor that is involved in mitochondrial protein synthesis. Polymorphism inthis gene is associated with the onset of Parkinson's disease. Alternate splicing results in multiple transcriptvariants. A pseudogene of
| Reactivity: | Human, Canine, Monkey |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI4B6 |
| Applications: | IHC, WB |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF |
Loading...
| Reactivity: | Human, Canine, Monkey |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI4B6 |
| Applications: | IHC, WB |
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, ELISA |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG Polyclonal |
| Applications: | WB |
Loading...
| Reactivity: | Human, Rat |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, ELISA |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | WB |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | WB |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Applications: | WB |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Source: | E. coli |
| Applications: | AC |
Loading...
| Reactivity: | Human, Canine, Monkey |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI4B6 |
| Applications: | IHC, WB |
Loading...
| Reactivity: | Human, Canine, Monkey |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI4B6 |
| Applications: | IHC, WB |
Loading...
| Reactivity: | Human, Canine, Monkey |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI4B6 |
| Applications: | IHC, WB |
Loading...
| Reactivity: | Human, Canine, Monkey |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI4B6 |
| Applications: | IHC, WB |
Loading...
| Reactivity: | Human, Canine, Monkey |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI4B6 |
| Applications: | IHC, WB |
Loading...
| Reactivity: | Human, Canine, Monkey |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI4B6 |
| Applications: | IHC, WB |
Loading...
| Reactivity: | Human, Canine, Monkey |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI4B6 |
| Applications: | IHC, WB |
Loading...
| Reactivity: | Human, Canine, Monkey |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI4B6 |
| Applications: | IHC, WB |
Loading...
| Reactivity: | Human, Canine, Monkey |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI4B6 |
| Applications: | IHC, WB |
Loading...
| Reactivity: | Human, Canine, Monkey |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI4B6 |
| Applications: | IHC, WB |
Loading...
| Reactivity: | Human, Canine, Monkey |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI4B6 |
| Applications: | IHC, WB |
Loading...
| Reactivity: | Human, Canine, Monkey |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI4B6 |
| Applications: | IHC, WB |
Loading...
| Reactivity: | Human, Canine, Monkey |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI4B6 |
| Applications: | IHC, WB |
Loading...
| Reactivity: | Human, Canine, Monkey |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI4B6 |
| Applications: | IHC, WB |
Loading...
| Reactivity: | Human, Canine, Monkey |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI4B6 |
| Applications: | IHC, WB |
Loading...