Having trouble trying to find the right product? Chat with our scientists below - we're here to help!
38 results for "NKRF Antibodies" in Products
NKRF Antibodies
R&D Systems offers high quality NKRF antibodies from Novus Biologicals brand. Our NKRF antibodies have been validated in multiple research applications, including Immunohistochemistry, Western Blot, ELISA, and Immunoprecipitation. These antibodies are reactive in Human, Mouse, and Rat. Our catalog includes anti-NKRF monoclonal, and polyclonal antibodies.
Choose the anti-NKRF antibodies best suited for your needs by reviewing citations, validation images, reviews, and other technical details.
...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB, IP |
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | WB |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2a Kappa Monoclonal Clone #1F6 |
| Applications: | WB, ELISA |
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI4C2 |
| Applications: | WB |
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI4C2 |
| Applications: | WB |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | WB |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG Polyclonal |
| Applications: | WB |
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI4C2 |
| Applications: | WB |
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI4C2 |
| Applications: | WB |
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI4C2 |
| Applications: | WB |
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI4C2 |
| Applications: | WB |
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI4C2 |
| Applications: | WB |
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI4C2 |
| Applications: | WB |
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI4C2 |
| Applications: | WB |
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI4C2 |
| Applications: | WB |
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI4C2 |
| Applications: | WB |
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI4C2 |
| Applications: | WB |
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI4C2 |
| Applications: | WB |
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI4C2 |
| Applications: | WB |
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI4C2 |
| Applications: | WB |
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI4C2 |
| Applications: | WB |
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI4C2 |
| Applications: | WB |
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI4C2 |
| Applications: | WB |
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI4C2 |
| Applications: | WB |
Loading...