Having trouble trying to find the right product? Chat with our scientists below - we're here to help!
78 results for "SCX" in Products
SCX Products
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #PCRP-SCXA-2D11 |
| Applications: | Flow, ICC/IF, MA |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #PCRP-SCXA-2D11 |
| Applications: | Flow, ICC/IF, MA |
Loading...
Recombinant Monoclonal Antibody
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #PSH02-25 |
| Applications: | WB, ICC/IF |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #PCRP-SCXA-1D2 |
| Applications: | Flow, ICC/IF |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #PCRP-SCXA-1D2 |
| Applications: | Flow, ICC/IF |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit Polyclonal |
| Applications: | ELISA |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #PCRP-SCXA-2D11 |
| Applications: | Flow, ICC/IF, MA |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #PCRP-SCXA-2D11 |
| Applications: | Flow, ICC/IF, MA |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #PCRP-SCXA-2D11 |
| Applications: | Flow, ICC/IF, MA |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #PCRP-SCXA-2D11 |
| Applications: | Flow, ICC/IF, MA |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #PCRP-SCXA-2D11 |
| Applications: | Flow, ICC/IF, MA |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #PCRP-SCXA-2D11 |
| Applications: | Flow, ICC/IF, MA |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #PCRP-SCXA-2D11 |
| Applications: | Flow, ICC/IF, MA |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #PCRP-SCXA-2D11 |
| Applications: | Flow, ICC/IF, MA |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #PCRP-SCXA-2D11 |
| Applications: | Flow, ICC/IF, MA |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #PCRP-SCXA-2D11 |
| Applications: | Flow, ICC/IF, MA |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #PCRP-SCXA-2D11 |
| Applications: | Flow, ICC/IF, MA |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #PCRP-SCXA-2D11 |
| Applications: | Flow, ICC/IF, MA |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #PCRP-SCXA-2D11 |
| Applications: | Flow, ICC/IF, MA |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #PCRP-SCXA-2D11 |
| Applications: | Flow, ICC/IF, MA |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #PCRP-SCXA-2D11 |
| Applications: | Flow, ICC/IF, MA |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #PCRP-SCXA-2D11 |
| Applications: | Flow, ICC/IF, MA |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #PCRP-SCXA-2D11 |
| Applications: | Flow, ICC/IF, MA |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #PCRP-SCXA-2D11 |
| Applications: | Flow, ICC/IF, MA |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #PCRP-SCXA-2D11 |
| Applications: | Flow, ICC/IF, MA |
Loading...