Having trouble trying to find the right product? Chat with our scientists below - we're here to help!
194 results for "Uroplakin Ia Antibodies" in Products
Uroplakin Ia Antibodies
R&D Systems offers high quality Uroplakin Ia antibodies from Novus Biologicals brand. Our Uroplakin Ia antibodies have been validated in multiple research applications, including Immunohistochemistry, Western Blot, ELISA, and Microarray. These antibodies are reactive in Human, Mouse, Rat, and Canine. Our catalog includes anti-Uroplakin Ia monoclonal, polyclonal, and recombinant monoclonal antibodies.
Choose the anti-Uroplakin Ia antibodies best suited for your needs by reviewing citations, ...
| Reactivity: | Human, Canine |
| Details: | Mouse IgG2b Kappa Monoclonal Clone #UPK1A/2921 |
| Applications: | IHC, ELISA, MA |
Loading...
| Reactivity: | Human, Canine |
| Details: | Mouse IgG2b Kappa Monoclonal Clone #UPK1A/2921 |
| Applications: | IHC, ELISA, MA |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2b Kappa Monoclonal Clone #UPK1A/2922 |
| Applications: | IHC, ELISA, MA |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG1 kappa Monoclonal Clone #UPK1A/2925 |
| Applications: | IHC, ELISA, MA |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2b Kappa Monoclonal Clone #UPK1A/2922 |
| Applications: | IHC, ELISA, MA |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG1 kappa Monoclonal Clone #UPK1A/2925 |
| Applications: | IHC, ELISA, MA |
Loading...
Recombinant Monoclonal Antibody
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Kappa Monoclonal Clone #UPK1A/8704R |
| Applications: | IHC, ELISA |
Loading...
Recombinant Monoclonal Antibody
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Kappa Monoclonal Clone #UPK1A/8704R |
| Applications: | IHC, ELISA |
Loading...
| Reactivity: | Mouse, Rat |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | WB |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit Polyclonal |
| Applications: | WB |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2b Kappa Monoclonal Clone #UPK1A/2923 |
| Applications: | ELISA, MA |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2b Kappa Monoclonal Clone #UPK1A/2924 |
| Applications: | ELISA, MA |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2b Kappa Monoclonal Clone #UPK1A/2923 |
| Applications: | ELISA, MA |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2b Kappa Monoclonal Clone #UPK1A/2924 |
| Applications: | ELISA, MA |
Loading...
| Reactivity: | Human, Canine |
| Details: | Mouse IgG2b Kappa Monoclonal Clone #UPK1A/2921 |
| Applications: | IHC, ELISA, MA |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2b Kappa Monoclonal Clone #UPK1A/2922 |
| Applications: | IHC, ELISA, MA |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG1 kappa Monoclonal Clone #UPK1A/2925 |
| Applications: | IHC, ELISA, MA |
Loading...
| Reactivity: | Human, Canine |
| Details: | Mouse IgG2b Kappa Monoclonal Clone #UPK1A/2921 |
| Applications: | IHC, ELISA, MA |
Loading...
| Reactivity: | Human, Canine |
| Details: | Mouse IgG2b Kappa Monoclonal Clone #UPK1A/2921 |
| Applications: | IHC, ELISA, MA |
Loading...
| Reactivity: | Human, Canine |
| Details: | Mouse IgG2b Kappa Monoclonal Clone #UPK1A/2921 |
| Applications: | IHC, ELISA, MA |
Loading...
| Reactivity: | Human, Canine |
| Details: | Mouse IgG2b Kappa Monoclonal Clone #UPK1A/2921 |
| Applications: | IHC, ELISA, MA |
Loading...
| Reactivity: | Human, Canine |
| Details: | Mouse IgG2b Kappa Monoclonal Clone #UPK1A/2921 |
| Applications: | IHC, ELISA, MA |
Loading...
| Reactivity: | Human, Canine |
| Details: | Mouse IgG2b Kappa Monoclonal Clone #UPK1A/2921 |
| Applications: | IHC, ELISA, MA |
Loading...
| Reactivity: | Human, Canine |
| Details: | Mouse IgG2b Kappa Monoclonal Clone #UPK1A/2921 |
| Applications: | IHC, ELISA, MA |
Loading...
| Reactivity: | Human, Canine |
| Details: | Mouse IgG2b Kappa Monoclonal Clone #UPK1A/2921 |
| Applications: | IHC, ELISA, MA |
Loading...