Having trouble trying to find the right product? Chat with our scientists below - we're here to help!
12 results for "wc1-gamma-delta-t-cell" in Products
| Reactivity: | Alpaca, Goat, Llama, Sheep |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #GB45A |
| Applications: | Flow |
Loading...
| Reactivity: | Bovine, Goat, Sheep, Water Buffalo |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #BAQ89A |
| Applications: | Flow |
Loading...
| Reactivity: | Bovine, Goat, Sheep |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #GB54A |
| Applications: | Flow |
Loading...
| Reactivity: | Goat, Sheep |
| Details: | Mouse IgM Monoclonal Clone #B7A1 |
| Applications: | Flow |
Loading...
| Reactivity: | Bovine, Water Buffalo |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #BAQ159A |
| Applications: | Flow |
Loading...
| Reactivity: | Bovine, Goat, Water Buffalo |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #BAQ4A |
| Applications: | Flow |
Loading...
| Reactivity: | Bovine, Goat, Water Buffalo |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #CACTB32A |
| Applications: | Flow |
Loading...
| Reactivity: | Bovine |
| Details: | Mouse IgM Monoclonal Clone #BAG2B |
| Applications: | Flow |
Loading...
| Reactivity: | Bovine |
| Details: | Mouse IgM Monoclonal Clone #BAG25A |
| Applications: | Flow |
Loading...
| Reactivity: | Bovine |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #CACTB21A |
| Applications: | Flow |
Loading...