Having trouble trying to find the right product? Chat with our scientists below - we're here to help!
76 results for "XTP4" in Products
XTP4 Products
XTP4 may be involved in a redox-related process (Potential)
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Mouse IgG2B Monoclonal Clone #OTI2D5 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF |
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Mouse IgG2B Monoclonal Clone #OTI2D5 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2a Kappa Monoclonal Clone #3B5 |
| Applications: | WB, ELISA |
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI1E8 |
| Applications: | WB, Flow, CyTOF-ready |
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat, Primate |
| Details: | Rabbit Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB, ELISA, IP |
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI1E8 |
| Applications: | WB, Flow |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2a Kappa Monoclonal Clone #4D4 |
| Applications: | WB, ELISA |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Applications: | WB |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Source: | E. coli |
| Applications: | PAGE |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Source: | E. coli |
| Applications: | AC |
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Mouse IgG2B Monoclonal Clone #OTI2D5 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF |
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI1E8 |
| Applications: | WB, Flow, CyTOF-ready |
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI1E8 |
| Applications: | WB, Flow, CyTOF-ready |
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Mouse IgG2B Monoclonal Clone #OTI2D5 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF |
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Mouse IgG2B Monoclonal Clone #OTI2D5 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF |
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Mouse IgG2B Monoclonal Clone #OTI2D5 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF |
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Mouse IgG2B Monoclonal Clone #OTI2D5 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF |
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Mouse IgG2B Monoclonal Clone #OTI2D5 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF |
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Mouse IgG2B Monoclonal Clone #OTI2D5 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF |
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Mouse IgG2B Monoclonal Clone #OTI2D5 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF |
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Mouse IgG2B Monoclonal Clone #OTI2D5 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF |
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI1E8 |
| Applications: | WB, Flow |
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI1E8 |
| Applications: | WB, Flow, CyTOF-ready |
Loading...