Having trouble trying to find the right product? Chat with our scientists below - we're here to help!
45 results for "ZBTB46" in Products
ZBTB46 Products
ZBTB46 may be involved in transcriptional regulation
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, ICC/IF |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #PCRP-ZBTB46-2B8 |
| Applications: | IHC, WB, Flow, ICC/IF, MA |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #PCRP-ZBTB46-2B8 |
| Applications: | IHC, WB, Flow, ICC/IF, MA |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | ELISA |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, Flow, ICC/IF |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, ICC/IF |
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, ELISA |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Source: | Wheat germ |
| Applications: | WB, ELISA, AP, MA, PAGE |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Applications: | WB |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Source: | E. coli |
| Applications: | AC |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Applications: | AC |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #PCRP-ZBTB46-2B8 |
| Applications: | IHC, WB, Flow, ICC/IF, MA |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #PCRP-ZBTB46-2B8 |
| Applications: | IHC, WB, Flow, ICC/IF, MA |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #PCRP-ZBTB46-2B8 |
| Applications: | IHC, WB, Flow, ICC/IF, MA |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #PCRP-ZBTB46-2B8 |
| Applications: | IHC, WB, Flow, ICC/IF, MA |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #PCRP-ZBTB46-2B8 |
| Applications: | IHC, WB, Flow, ICC/IF, MA |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #PCRP-ZBTB46-2B8 |
| Applications: | IHC, WB, Flow, ICC/IF, MA |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #PCRP-ZBTB46-2B8 |
| Applications: | IHC, WB, Flow, ICC/IF, MA |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #PCRP-ZBTB46-2B8 |
| Applications: | IHC, WB, Flow, ICC/IF, MA |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #PCRP-ZBTB46-2B8 |
| Applications: | IHC, WB, Flow, ICC/IF, MA |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #PCRP-ZBTB46-2B8 |
| Applications: | IHC, WB, Flow, ICC/IF, MA |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #PCRP-ZBTB46-2B8 |
| Applications: | IHC, WB, Flow, ICC/IF, MA |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #PCRP-ZBTB46-2B8 |
| Applications: | IHC, WB, Flow, ICC/IF, MA |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #PCRP-ZBTB46-2B8 |
| Applications: | IHC, WB, Flow, ICC/IF, MA |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #PCRP-ZBTB46-2B8 |
| Applications: | IHC, WB, Flow, ICC/IF, MA |
Loading...