Having trouble trying to find the right product? Chat with our scientists below - we're here to help!
98 results for "Zika Virus (H/PF/2013) NS1" in Products
Zika Virus (H/PF/2013) NS1 Products
| Reactivity: | Virus |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #GT5212 |
| Applications: | WB, ELISA, ICC/IF |
Loading...
| Reactivity: | Virus |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, ELISA, ICC/IF |
Loading...
| Reactivity: | Virus |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, ELISA, ICC/IF |
Loading...
| Reactivity: | Viral |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #990910 |
| Applications: | WB |
Loading...
| Reactivity: | Viral |
| Details: | Mouse IgG2B Monoclonal Clone #990948 |
| Applications: | ELISA |
Loading...
| Reactivity: | Viral |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #990907 |
| Applications: | ELISA |
Loading...
| Reactivity: | Virus |
| Details: | Mouse IgG2B Monoclonal Clone #GT281 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF |
Loading...
| Reactivity: | Viral |
| Source: | HEK293 |
| Accession #: | AHZ13508 |
| Applications: |
Loading...
| Reactivity: | Viral |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #990910 |
| Applications: | WB |
Loading...
| Reactivity: | Viral |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #990910 |
| Applications: | WB |
Loading...
| Reactivity: | Viral |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #990910 |
| Applications: | WB |
Loading...
| Reactivity: | Viral |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #990910 |
| Applications: | WB |
Loading...
| Reactivity: | Viral |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #990910 |
| Applications: | WB |
Loading...
| Reactivity: | Viral |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #990910 |
| Applications: | WB |
Loading...
| Reactivity: | Viral |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #990910 |
| Applications: | WB |
Loading...
| Reactivity: | Viral |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #990910 |
| Applications: | WB |
Loading...
| Reactivity: | Viral |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #990907 |
| Applications: | ELISA |
Loading...
| Reactivity: | Viral |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #990907 |
| Applications: | ELISA |
Loading...
| Reactivity: | Viral |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #990907 |
| Applications: | ELISA |
Loading...
| Reactivity: | Viral |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #990907 |
| Applications: | ELISA |
Loading...
| Reactivity: | Viral |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #990907 |
| Applications: | ELISA |
Loading...
| Reactivity: | Viral |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #990907 |
| Applications: | ELISA |
Loading...
| Reactivity: | Viral |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #990907 |
| Applications: | ELISA |
Loading...
| Reactivity: | Viral |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #990907 |
| Applications: | ELISA |
Loading...
| Reactivity: | Viral |
| Details: | Mouse IgG2B Monoclonal Clone #990948 |
| Applications: | ELISA |
Loading...