Having trouble trying to find the right product? Chat with our scientists below - we're here to help!
418 results for "Granzyme B Antibodies" in 产品
Granzyme B Antibodies
R&D Systems offers high quality Granzyme B antibodies from R&D Systems, and Novus Biologicals brands. Our Granzyme B antibodies have been validated in multiple research applications, including Multiplex Immunofluorescence, Immunohistochemistry, Western Blot, ELISA, ELISA Capture, and more. These antibodies are reactive in Human, Mouse, Bovine, Primate, and Xenograft. Our catalog includes anti-Granzyme B monoclonal, polyclonal, and recombinant monoclonal antibodies.
Choose the anti-Granzyme B ...
| Reactivity: | Mouse |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB, ELISA(Cap), B/N, ICC/IF, + 1 More |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #351927 |
| Applications: | mIF, IHC, WB, Flow, ICC/IF, + 2 More |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #B18.1 |
| Applications: | IHC, WB, Flow, ICC/IF, IP |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, ICC/IF |
Loading...
| Reactivity: | Mouse |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB, ELISA(Det), ICC/IF |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB, Simple Western |
Loading...
| Reactivity: | Human, Primate |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #CLB-GB11 |
| Applications: | Flow, CyTOF-ready |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB, Flow |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #BLR022E |
| Applications: | mIF, IHC, WB, ICC/IF |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #2103A |
| Applications: | WB |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #2103C |
| Applications: | WB, ELISA |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #OTI4E4 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #OTI4E4 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF |
Loading...
| Reactivity: | Mouse |
| Details: | Rat IgG2A Monoclonal Clone #216315 |
| Applications: | WB |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Human IgG Monoclonal Clone #2103D |
| Applications: | ELISA |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #CL10662 |
| Applications: | IHC |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #351927 |
| Applications: | Flow |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #CL10662 |
| Applications: | IHC |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2a Kappa Monoclonal Clone #rGZMB/4538 |
| Applications: | IHC, WB |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Kappa Monoclonal Clone #GZMB/4539R |
| Applications: | IHC, WB |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2a Kappa Monoclonal Clone #rGZMB/4538 |
| Applications: | IHC, WB |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Kappa Monoclonal Clone #GZMB/4539R |
| Applications: | IHC, WB |
Loading...
| Reactivity: | Mouse |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB, ELISA(Cap), ELISA(Det), B/N, + 2 More |
Loading...
| Reactivity: | Mouse |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB, ELISA(Cap), ELISA(Det), B/N, + 2 More |
Loading...