Having trouble trying to find the right product? Chat with our scientists below - we're here to help!
691 results for "Lipocalin-2/NGAL Antibodies" in 产品
Lipocalin-2/NGAL Antibodies
R&D Systems offers high quality Lipocalin-2/NGAL antibodies from R&D Systems, and Novus Biologicals brands. Our Lipocalin-2/NGAL antibodies have been validated in multiple research applications, including Immunohistochemistry, Western Blot, ELISA, ELISA Capture, ELISA Detection, and more. These antibodies are reactive in Human, Mouse, Rat, Porcine, Canine, and more. Our catalog includes anti-Lipocalin-2/NGAL monoclonal, polyclonal, and recombinant monoclonal antibodies.
Choose the ...
| Reactivity: | Mouse |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB, Simple Western, IP |
(24)
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB, Simple Western |
(27)
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Rat |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, ELISA(Cap), IP |
(8)
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rat IgG2A Monoclonal Clone #220310 |
| Applications: | IHC, WB |
(5)
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Mouse |
| Details: | Rat IgG2A Monoclonal Clone #228418 |
| Applications: | WB |
(3)
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB, Mycoplasma |
(6)
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rat IgG2B Monoclonal Clone #220322 |
| Applications: | ELISA |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Mouse |
| Details: | Rat IgG2A Monoclonal Clone #228421 |
| Applications: | ELISA(Cap) |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, ELISA(Det) |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Rat |
| Details: | Mouse IgG1 kappa Monoclonal Clone #32 |
| Applications: | IHC, WB, ELISA, ICC/IF |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB, ELISA |
(3)
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #972737 |
| Applications: | IHC, WB |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Mouse |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | WB |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Mouse |
| Details: | Rat IgG2A Monoclonal Clone #228418 |
| Applications: | ELISA(Det) |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Mouse |
| Details: | Rat IgG1 kappa Monoclonal Clone #29 |
| Applications: | IHC, WB, ELISA |
(3)
Conjugate
Catalog #
Loading...
Recombinant Monoclonal Antibody.
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rat IgG2B Monoclonal Clone #220322R |
| Applications: | ELISA(Cap) |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Canine, Human (Negative), Mouse (Negative), Rat (Negative) |
| Details: | Mouse IgG2b Kappa Monoclonal Clone #14 |
| Applications: | IHC, WB, ELISA |
(2)
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG1 kappa Monoclonal Clone #04 |
| Applications: | WB, ELISA |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rat IgG2A Monoclonal Clone #220308 |
| Applications: | ELISA |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, ICC/IF |
(2)
Loading...
| Reactivity: | Porcine |
| Details: | Mouse IgG1 kappa Monoclonal Clone #28 |
| Applications: | IHC, WB, ELISA |
(3)
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Rat |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, ELISA(Det) |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB |
Conjugate
Catalog #
Loading...