Having trouble trying to find the right product? Chat with our scientists below - we're here to help!
136 results for "SHIP Antibodies" in 产品
SHIP Antibodies
R&D Systems offers high quality SHIP antibodies from R&D Systems, and Novus Biologicals brands. Our SHIP antibodies have been validated in multiple research applications, including Knockout Validated, Immunohistochemistry, Western Blot, ELISA, Flow Cytometry, and more. These antibodies are reactive in Human, Mouse, and Rat. Our catalog includes anti-SHIP monoclonal, polyclonal, and recombinant monoclonal antibodies.
Choose the anti-SHIP antibodies best suited for your needs by reviewing ...
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Rat IgG2A Monoclonal Clone #257812 |
| Applications: | KO, WB, ICC/IF |
(3)
Conjugate
Catalog #
Loading...
Recombinant Monoclonal Antibody
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #2F8U0 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF |
(5)
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, IP |
(2)
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF |
(7)
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #SHIP-01 |
| Applications: | WB, Flow, CyTOF-ready |
(3)
Conjugate
Catalog #
Loading...
Recombinant Monoclonal Antibody
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #9G11 |
| Applications: | IHC, WB, ELISA, IP |
(3)
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Rat IgG2A Monoclonal Clone #257812 |
| Applications: | KO, WB, ICC/IF |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Rat IgG2A Monoclonal Clone #257812 |
| Applications: | KO, WB, ICC/IF |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Rat IgG2A Monoclonal Clone #257812 |
| Applications: | KO, WB, ICC/IF |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Rat IgG2A Monoclonal Clone #257812 |
| Applications: | KO, WB, ICC/IF |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Rat IgG2A Monoclonal Clone #257812 |
| Applications: | KO, WB, ICC/IF |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Rat IgG2A Monoclonal Clone #257812 |
| Applications: | KO, WB, ICC/IF |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Rat IgG2A Monoclonal Clone #257812 |
| Applications: | KO, WB, ICC/IF |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Rat IgG2A Monoclonal Clone #257812 |
| Applications: | KO, WB, ICC/IF |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #SHIP-02 |
| Applications: | WB, Flow, CyTOF-ready |
(2)
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, IP |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, IP |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, IP |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, IP |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, IP |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, IP |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, IP |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, IP |
Conjugate
Catalog #
Loading...
Recombinant Monoclonal Antibody
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #SR1167 |
| Applications: | WB, ICC/IF, IP |
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Rat IgG2A Monoclonal Clone #257812 |
| Applications: | KO, WB, ICC/IF |
Conjugate
Catalog #
Loading...