310 results for "beta-1,3-Glucuronyltransferase 1/B3GAT1 Antibodies" in Products
beta-1,3-Glucuronyltransferase 1/B3GAT1 Antibodies
R&D Systems offers high quality beta-1,3-Glucuronyltransferase 1/B3GAT1 antibodies from R&D Systems, and Novus Biologicals brands. Our beta-1,3-Glucuronyltransferase 1/B3GAT1 antibodies have been validated in multiple research applications, including Immunohistochemistry, Western Blot, ELISA, Flow Cytometry, Immunocytochemistry/ Immunofluorescence, and more. These antibodies are reactive in Human, Mouse, and Rat. Our catalog includes anti-beta-1,3-Glucuronyltransferase 1/B3GAT1 monoclonal, and ...
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, ICC/IF |
Human B3GAT1 MAb (Clone 1021209)
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #1021209 |
| Applications: | IHC, WB, Simple Western |
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, ICC/IF |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #CL9500 |
| Applications: | IHC, WB |
Human B3GAT1 MAb (Clone 1056734)
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2B Monoclonal Clone #1056734 |
| Applications: | IHC, ICC/IF |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #CL9500 |
| Applications: | IHC, WB |
Human B3GAT1 MAb (Clone 1002707)
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #1002707 |
| Applications: | IHC |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #3B8B10 |
| Applications: | WB, ELISA, Flow |
| Reactivity: | Rat |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #882302 |
| Applications: | ICC/IF |
Human B3GAT1 MAb (Clone 1021236)
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #1021236 |
| Applications: | ICC/IF |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #3B8C12 |
| Applications: | WB, ELISA, Flow |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #CL9499 |
| Applications: | WB, ICC/IF |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #CL9499 |
| Applications: | WB, ICC/IF |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgM Monoclonal Clone #NK-1 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF, IP |
Human B3GAT1 MAb (Clone 1021209)
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #1021209 |
| Applications: | IHC, WB |
Human B3GAT1 MAb (Clone 1021209)
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #1021209 |
| Applications: | IHC, WB |
Human B3GAT1 MAb (Clone 1021209)
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #1021209 |
| Applications: | IHC, WB |
Human B3GAT1 MAb (Clone 1021209)
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #1021209 |
| Applications: | IHC, WB |
Human B3GAT1 MAb (Clone 1021209)
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #1021209 |
| Applications: | IHC, WB |
Human B3GAT1 MAb (Clone 1021209)
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #1021209 |
| Applications: | IHC, WB |
Human B3GAT1 MAb (Clone 1021209)
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #1021209 |
| Applications: | IHC, WB |
Human B3GAT1 MAb (Clone 1021209)
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #1021209 |
| Applications: | IHC, WB |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | ICC/IF |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC |
Human B3GAT1 MAb (Clone 1056734)
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2B Monoclonal Clone #1056734 |
| Applications: | IHC, ICC/IF |