287 results for "Spike S2 Subunit Antibodies" in Products
Spike S2 Subunit Antibodies
R&D Systems offers high quality Spike S2 Subunit antibodies from R&D Systems, and Novus Biologicals brands. Our Spike S2 Subunit antibodies have been validated in multiple research applications, including Immunohistochemistry, Western Blot, ELISA, Flow Cytometry, Immunocytochemistry/ Immunofluorescence, and more. These antibodies are reactive in Human, Mouse, SARS-CoV-2, and Virus - SARS-CoV-2. Our catalog includes anti-Spike S2 Subunit monoclonal, polyclonal, and recombinant monoclonal ...
| Reactivity: | SARS-CoV-2 |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #1034617 |
| Applications: | WB, Simple Western |
Recombinant Monoclonal Antibody.
| Reactivity: | SARS-CoV-2 |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #2812C |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF, Simple Western |
Recombinant Monoclonal Antibody.
| Reactivity: | SARS-CoV-2 |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #2824A |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF |
| Reactivity: | SARS-CoV-2 |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF |
Recombinant Monoclonal Antibody.
| Reactivity: | SARS-CoV-2 |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #2824E |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF |
| Reactivity: | SARS-CoV-2 |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB, ELISA, ICC/IF |
Recombinant Monoclonal Antibody.
| Reactivity: | SARS-CoV-2 |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #2812E |
| Applications: | WB, ELISA |
Recombinant Monoclonal Antibody.
| Reactivity: | SARS-CoV-2 |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #2812A |
| Applications: | WB, ELISA |
| Reactivity: | SARS-CoV-2 |
| Details: | Mouse IgG2B Monoclonal Clone #1037111 |
| Applications: | WB |
Recombinant Monoclonal Antibody.
| Reactivity: | SARS-CoV-2 |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #2812B |
| Applications: | ELISA |
| Reactivity: | SARS-CoV-2 |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, ELISA |
Recombinant Monoclonal Antibody
| Reactivity: | SARS-CoV-2 |
| Details: | Human IgG Monoclonal Clone #AbD103 |
| Applications: | WB, ELISA |
Recombinant Monoclonal Antibody
| Reactivity: | SARS-CoV-2 |
| Details: | Human IgG Monoclonal Clone #AbF804 |
| Applications: | WB, ELISA |
Recombinant Monoclonal Antibody
| Reactivity: | SARS-CoV-2 |
| Details: | Human IgG Monoclonal Clone #AbG503 |
| Applications: | WB, ELISA |
| Reactivity: | SARS-CoV-2 |
| Details: | Human IgG Monoclonal Clone #AbD704 |
| Applications: | WB, ELISA |
Recombinant Monoclonal Antibody
| Reactivity: | SARS-CoV-2 |
| Details: | Human IgG Monoclonal Clone #AbB101 |
| Applications: | WB, ELISA |
Recombinant Monoclonal Antibody
| Reactivity: | SARS-CoV-2 |
| Details: | Human IgG Monoclonal Clone #AbB301 |
| Applications: | WB, ELISA |
| Reactivity: | SARS-CoV-2 |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF |
| Reactivity: | SARS-CoV-2 |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF |
| Reactivity: | SARS-CoV-2 |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF |
| Reactivity: | SARS-CoV-2 |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF |
| Reactivity: | SARS-CoV-2 |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF |
| Reactivity: | SARS-CoV-2 |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF |
| Reactivity: | SARS-CoV-2 |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF |
| Reactivity: | SARS-CoV-2 |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF |