Having trouble trying to find the right product? Chat with our scientists below - we're here to help!
12 results for "WC1(+) gamma delta T cell Antibodies" in Products
WC1(+) gamma delta T cell Antibodies
R&D Systems offers high quality WC1(+) gamma delta T cell antibodies from Novus Biologicals brand. Our WC1(+) gamma delta T cell antibodies have been validated in multiple research applications, including Flow Cytometry. These antibodies are reactive in Alpaca, Bovine, Goat, Llama, Sheep, and more. Our catalog includes anti-WC1(+) gamma delta T cell monoclonal antibodies.
Choose the anti-WC1(+) gamma delta T cell antibodies best suited for your needs by reviewing citations, validation images, ...
| Reactivity: | Alpaca, Goat, Llama, Sheep |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #GB45A |
| Applications: | Flow |
Loading...
| Reactivity: | Bovine, Goat, Sheep, Water Buffalo |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #BAQ89A |
| Applications: | Flow |
Loading...
| Reactivity: | Bovine, Goat, Sheep |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #GB54A |
| Applications: | Flow |
Loading...
| Reactivity: | Goat, Sheep |
| Details: | Mouse IgM Monoclonal Clone #B7A1 |
| Applications: | Flow |
Loading...
| Reactivity: | Bovine, Water Buffalo |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #BAQ159A |
| Applications: | Flow |
Loading...
| Reactivity: | Bovine, Goat, Water Buffalo |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #BAQ4A |
| Applications: | Flow |
Loading...
| Reactivity: | Bovine, Goat, Water Buffalo |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #CACTB32A |
| Applications: | Flow |
Loading...
| Reactivity: | Bovine |
| Details: | Mouse IgM Monoclonal Clone #BAG2B |
| Applications: | Flow |
Loading...
| Reactivity: | Bovine |
| Details: | Mouse IgM Monoclonal Clone #BAG25A |
| Applications: | Flow |
Loading...
| Reactivity: | Bovine |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #CACTB21A |
| Applications: | Flow |
Loading...
| Reactivity: | Bovine |
| Details: | Mouse IgG2B Monoclonal Clone #CACTB31A |
| Applications: | Flow |
Loading...
| Reactivity: | Bovine |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #CACT21A |
| Applications: | Flow |
Loading...