Having trouble trying to find the right product? Chat with our scientists below - we're here to help!
573 results for "Carbonic Anhydrase IX/CA9 Antibodies" in 产品
Carbonic Anhydrase IX/CA9 Antibodies
R&D Systems offers high quality Carbonic Anhydrase IX/CA9 antibodies from R&D Systems, and Novus Biologicals brands. Our Carbonic Anhydrase IX/CA9 antibodies have been validated in multiple research applications, including Immunohistochemistry, Western Blot, ELISA, ELISA Capture, ELISA Detection, and more. These antibodies are reactive in Human, Mouse, Rat, Equine, Plant, and more. Our catalog includes anti-Carbonic Anhydrase IX/CA9 monoclonal, polyclonal, and recombinant monoclonal antibodies....
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat, Plant |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB, ELISA, Flow, Dual ISH-IHC, + 7 More |
(46)
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB, Flow, ICC/IF, IP, + 1 More |
(7)
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #2D3 |
| Applications: | IHC, WB, ELISA, Flow, ICC/IF, + 1 More |
(6)
Conjugate
Catalog #
Forumulation
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Mouse |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB, IP |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #303123 |
| Applications: | ELISA(Cap), Flow, IP, CyTOF-ready |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #2D3 |
| Applications: | IHC, WB, ELISA, Flow, ICC/IF, + 1 More |
(6)
Conjugate
Catalog #
Forumulation
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human, Equine |
| Details: | Mouse IgG2b Kappa Monoclonal Clone #66.4.C2 (PN-15) |
| Applications: | IHC, WB, Flow, ICC/IF |
Conjugate
Catalog #
Forumulation
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #303123 |
| Applications: | Flow |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #303123 |
| Applications: | Flow |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #303104 |
| Applications: | IHC |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #303123 |
| Applications: | Flow |
(3)
Conjugate
Catalog #
Loading...
Recombinant Monoclonal Antibody.
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #1349A |
| Applications: | IHC |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC |
(5)
Loading...
| Reactivity: | Human, Equine |
| Details: | Mouse IgG2b Kappa Monoclonal Clone #PN-15 |
| Applications: | IHC, WB, Flow, ICC/IF |
Conjugate
Catalog #
Forumulation
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human, Equine |
| Details: | Mouse IgG2b Kappa Monoclonal Clone #PN-15 |
| Applications: | IHC, WB, Flow, ICC/IF |
Conjugate
Catalog #
Loading...
Recombinant Monoclonal Antibody
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2b Kappa Monoclonal Clone #rCA9/9937 |
| Applications: | IHC, WB |
(3)
Loading...
Recombinant Monoclonal Antibody
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Kappa Monoclonal Clone #CA9/9621R |
| Applications: | IHC, WB |
(3)
Loading...
Recombinant Monoclonal Antibody
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2b Kappa Monoclonal Clone #rCA9/9937 |
| Applications: | IHC, WB |
(3)
Conjugate
Catalog #
Loading...
Recombinant Monoclonal Antibody
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Kappa Monoclonal Clone #CA9/9621R |
| Applications: | IHC, WB |
(3)
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human, Equine |
| Details: | Mouse IgG2b Kappa Monoclonal Clone #66.4.C2 (PN-15) |
| Applications: | IHC, WB, Flow, ICC/IF |
Conjugate
Catalog #
Forumulation
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human, Equine |
| Details: | Mouse IgG2b Kappa Monoclonal Clone #SPM314 |
| Applications: | IHC, Flow, ICC/IF |
Conjugate
Catalog #
Forumulation
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human, Equine |
| Details: | Mouse IgG2b Kappa Monoclonal Clone #SPM487 |
| Applications: | IHC, Flow, ICC/IF |
Conjugate
Catalog #
Forumulation
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human, Equine |
| Details: | Mouse IgG2b Kappa Monoclonal Clone #CA9/781 |
| Applications: | IHC, WB |
(2)
Conjugate
Catalog #
Forumulation
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human, Equine |
| Details: | Mouse IgG2b Kappa Monoclonal Clone #SPM314 |
| Applications: | IHC, Flow, ICC/IF, CyTOF-ready |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human, Equine |
| Details: | Mouse IgG2b Kappa Monoclonal Clone #SPM487 |
| Applications: | IHC, Flow, ICC/IF, CyTOF-ready |
Conjugate
Catalog #
Loading...