Having trouble trying to find the right product? Chat with our scientists below - we're here to help!
149 results for "Bcl-xL Antibodies" in Products
Bcl-xL Antibodies
R&D Systems offers high quality Bcl-xL antibodies from R&D Systems, and Novus Biologicals brands. Our Bcl-xL antibodies have been validated in multiple research applications, including Immunohistochemistry, Western Blot, ELISA, Flow Cytometry, Immunocytochemistry/ Immunofluorescence, and more. These antibodies are reactive in Human, Mouse, Rat, Canine, Feline, and more. Our catalog includes anti-Bcl-xL monoclonal, polyclonal, and recombinant monoclonal antibodies.
Choose the anti-Bcl-xL ...
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat, Canine |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB, IP |
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #2052A |
| Applications: | IHC, WB, Simple Western |
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI4A9 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF |
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI4A9 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF |
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat, Canine, Feline |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #HL2038 |
| Applications: | IHC, WB |
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat, Rhesus Macaque |
| Details: | Mouse IgG3 Kappa Monoclonal Clone #7B2.5 |
| Applications: | WB, Flow, IP |
Loading...
| Reactivity: | Human, Rat |
| Details: | Mouse IgG1 kappa Monoclonal Clone #C4 |
| Applications: | IHC, WB |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB |
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #2052A |
| Applications: | IHC, WB |
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #2052A |
| Applications: | IHC, WB |
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #2052A |
| Applications: | IHC, WB |
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #2052A |
| Applications: | IHC, WB |
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #2052A |
| Applications: | IHC, WB |
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #2052A |
| Applications: | IHC, WB |
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #2052A |
| Applications: | IHC, WB |
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #2052A |
| Applications: | IHC, WB |
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #23GB3000 |
| Applications: | WB, Flow, ICC/IF, Mycoplasma |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #016 |
| Applications: | WB, ELISA, IP |
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #24GB5350 |
| Applications: | WB, ICC/IF, Mycoplasma |
Loading...
| Reactivity: | Rat |
| Details: | Mouse IgG1 kappa Monoclonal Clone #C2 |
| Applications: | IHC |
Loading...
| Reactivity: | Mouse |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #042 |
| Applications: | ELISA |
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #2052A |
| Applications: | IHC, WB |
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #2052A |
| Applications: | IHC, WB |
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #2052A |
| Applications: | IHC, WB |
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #2052A |
| Applications: | IHC, WB |
Loading...