Having trouble trying to find the right product? Chat with our scientists below - we're here to help!
225 results for "Carbonic Anhydrase II/CA2 Antibodies" in Products
Carbonic Anhydrase II/CA2 Antibodies
R&D Systems offers high quality Carbonic Anhydrase II/CA2 antibodies from R&D Systems, and Novus Biologicals brands. Our Carbonic Anhydrase II/CA2 antibodies have been validated in multiple research applications, including Knockout Validated, Immunohistochemistry, Western Blot, ELISA, Flow Cytometry, and more. These antibodies are reactive in Human, Mouse, Rat, Bovine, and Transgenic Mouse. Our catalog includes anti-Carbonic Anhydrase II/CA2 monoclonal, polyclonal, and recombinant monoclonal ...
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB, ELISA, Simple Western |
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Rat IgG2A Monoclonal Clone #322706 |
| Applications: | IHC, WB |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Sheep IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB, Simple Western, IP |
Loading...
| Reactivity: | Human, Bovine |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB, ELISA |
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB |
Loading...
Recombinant Monoclonal Antibody
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #11A2-R |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF |
Loading...
Recombinant Monoclonal Antibody
| Reactivity: | Mouse |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #003 |
| Applications: | IHC |
Loading...
Recombinant Monoclonal Antibody
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #001 |
| Applications: | WB, IP |
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Rat IgG2A Monoclonal Clone #322706 |
| Applications: | IHC, WB |
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Rat IgG2A Monoclonal Clone #322706 |
| Applications: | IHC, WB |
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Rat IgG2A Monoclonal Clone #322706 |
| Applications: | IHC, WB |
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Rat IgG2A Monoclonal Clone #322706 |
| Applications: | IHC, WB |
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Rat IgG2A Monoclonal Clone #322706 |
| Applications: | IHC, WB |
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Rat IgG2A Monoclonal Clone #322706 |
| Applications: | IHC, WB |
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Rat IgG2A Monoclonal Clone #322706 |
| Applications: | IHC, WB |
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Rat IgG2A Monoclonal Clone #322706 |
| Applications: | IHC, WB |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Sheep IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB, IP |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Sheep IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB, IP |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Sheep IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB, IP |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Sheep IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB, IP |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Sheep IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB, IP |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Sheep IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB, IP |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Sheep IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB, IP |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Sheep IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB, IP |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #23GB3300 |
| Applications: | WB, Flow, ICC/IF, Mycoplasma |
Loading...