Having trouble trying to find the right product? Chat with our scientists below - we're here to help!
254 results for "Carbonic Anhydrase III/CA3 Antibodies" in Products
Carbonic Anhydrase III/CA3 Antibodies
R&D Systems offers high quality Carbonic Anhydrase III/CA3 antibodies from R&D Systems, and Novus Biologicals brands. Our Carbonic Anhydrase III/CA3 antibodies have been validated in multiple research applications, including Immunohistochemistry, Western Blot, ELISA, Immunoprecipitation, and Functional Assay. These antibodies are reactive in Human, Mouse, Rat, and Porcine. Our catalog includes anti-Carbonic Anhydrase III/CA3 monoclonal, polyclonal, and recombinant monoclonal antibodies.
Choose ...
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, IP |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Mouse IgG1 kappa Monoclonal Clone #4A12-1A3 |
| Applications: | IHC, WB, ELISA, Func |
(3)
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB |
(5)
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB |
(4)
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #495018 |
| Applications: | WB, IP |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG1 kappa Monoclonal Clone #CA3/7885 |
| Applications: | IHC, WB |
(3)
Conjugate
Catalog #
Forumulation
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG1 kappa Monoclonal Clone #CA3/7885 |
| Applications: | IHC, WB |
(3)
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat, Porcine |
| Details: | Mouse IgG2b Kappa Monoclonal Clone #C2 |
| Applications: | WB |
(2)
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG1 kappa Monoclonal Clone #CA3/7883 |
| Applications: | IHC, WB |
(2)
Conjugate
Catalog #
Forumulation
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG1 kappa Monoclonal Clone #CA3/7883 |
| Applications: | IHC, WB |
(2)
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, IP |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, IP |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, IP |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, IP |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, IP |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, IP |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, IP |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, IP |
Conjugate
Catalog #
Loading...
Recombinant Monoclonal Antibody
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #006 |
| Applications: | WB, IP |
(2)
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | WB |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #495018 |
| Applications: | WB, IP |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #495018 |
| Applications: | WB, IP |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #495018 |
| Applications: | WB, IP |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #495018 |
| Applications: | WB, IP |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #495018 |
| Applications: | WB, IP |
Conjugate
Catalog #
Loading...